Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elrontottam a gyomrom! Mit...

Elrontottam a gyomrom! Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

Na szóval már kb 5 hónapja ugyanazokat eszem mindennap. Sajnos csak így tudom megoldani, hogy bevigyem a kaját.

Már hónapok óta hányingerem van mindennap. Főleg reggel van hányingerem. De pl. délután elkezdem enni a rizst egyből bekavar a hányinger. Régebben talán 20 perc kellet, hogy megegyek 150-200g rizst, most meg 2 óra alatt is alig, mert majd minden kanálnál elkezd a szemem így kicsit vibrálni mintha nem kívánnám és majd kihányom. Így vagyok ezzel a zabnál is és mindennél.. Csak pl. ma ettem egy pizzát, azt betudtam zabálni egyszerűen. Félek, hogy e-miatt nem fogok tudni foglalkozni a testépítéssel, pedig ez az álmom, ezzel szeretnék foglalkozni. Ha nem lenne hányingerem annyit ennék, amennyi csak belém fér, de így megvagyok ijedve nagyon. Van valami gyógyszer erre vagy valami?


2016. márc. 16. 20:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen én enném azt amit akarok, csak azt nem tudom mit, hogy kijöjjön a napi kalória, fehérje és szénhidrát.:(
2016. márc. 16. 21:26
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a fűszer kilőve. Vigyél akkor rántott húst. Biztos le fognak hurrogni, de az lehet jobb lenne mint a simán megsütött csirke. Legalábbis talán nem lennél rosszul.
2016. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
És szerinted mi van ha egyszer többet vagy kevesebbet? Semmi, mert csak egy alkalom. Belefér.
2016. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Öt hónapja hányingered van! Irány egy gasztroenterológus! Teljes vérkép, kivizsgálás kell neked szerintem, valami nagyon nincs rendben nálad, komoly hiánybetegséged lehet, vagy túl sokat vittél be valamiből, amit a szervezeted már ki akar vetni magából.
2016. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az tényleg nem árt. Bár eléggé benne is van pszichésen is a dologban, szerintem rá is stresszel a srác rendesen, hogy mi lesz ha nem eszi meg. Nekem is volt ilyen, csak én kijöttem belőle. Élvezni kell az evést, attól függetlenül is, hogy egészségesen kajálsz meg izmot növelsz. Ha nem élvezed színt vesztesz az életből.
2016. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen, orvoshoz menni fogok, hátha felír valami gyógyszert!

Meg most jutott eszembe, hogy ezen kívül nem lehet még az is a baj, hogy semmi zöldséget nem eszem?

2016. márc. 16. 21:37
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem...
2016. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
:DD
2016. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg más ch forrás van: bulgur, hajdina, hüvelyesek, mindenféle zöldségek, teljes kiőrlésű pékáruk, tk. tészta, vagy durumtészta, csicsóka, és még sorolhatnám...


A zöldségek a rostok miatt elengedhetetlenek.


Fehérjének ott vannak más húsok is.


Most azért, mert a csirke-rizset a legkönnyebb összedobni, és gazdaságosan abból jössz ki a legjobban, és még ennek az adagját esetleg valaki ki is számolta helyetted, nem kell itt leragadni.

Csak a napi makróbevitel számol.

2016. márc. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez evesi zavar. Dieta alatt is hanyingered van? Akkor csak ehes leszel.

B vitamint szedsz?

2016. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!