Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az miért van hogy én majdnem...

Az miért van hogy én majdnem 24 évesen gyenge fizikumu vagyok csontsovany csak a hasam nagy, más meg már 18 évesen olyam fizimiskával rendelkezik amiröl én még álmodni sem merek?

Figyelt kérdés
ezek koxolnak vagy mi csinálnak? én 5 kiloval gyurok mindennap allva emelek 50 et aztán guggolok 50 et aztán lefekszek a földre es kinyomok ugyis otvenet, ez igy jo? mikorra várhatom a változást? szálkás szeretnék lenni

2016. márc. 17. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

az edzésed egy vicc.

a kinézeted is egy vicc.

érted?

2016. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szálkásításhoz étrend kell ám.

Ha megfelelően edzel és eszel, akkor erősödni fogsz.

A fizikum részben genetika, részben étrend, részben aktivitás... S a koksz sem pakol rád izmot, ha nem csinálsz semmit és nem eszel jól. Viszont sokan már gyerekkorban sportolnak, aminek azért lehet látszatja. Én első körben erre gondolnék, nem arra, hogy már gyerekként anyagot tolt (mert ha a 18. szülinapján kezdi, nem lesz hipphopp remekül kinéző nagy hasú gyönge legénykéből).


Mikorra? Nem tudhatjuk, de a türelem nem árt, mert ez nem megy hipp-hopp. Fogyni még lehet viszonylag gyorsan.

2016. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

17 évesen 130 kilóval szériáztam guggolásban, 150-el felhúzásban. Erőemelő mélység.

Te állva emelsz(?), ezért nézel ki rosszul. Gondolom tápanyagbevitel 0.

2016. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset számít a gyerekkori sport.. 15 éven keresztül sportoltam, több éven keresztül majdnem profi szinten, és mégis úgy néztem ki mielőtt elkezdtem a súlyzós edzést mint egy zsák sz@r..

Egyszerű genetika.. Van olyan ismerősöm aki 10% körüli testzsírt tud fenntartani

2016. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset számít a gyerekkori sport.. 15 éven keresztül sportoltam, több éven keresztül majdnem profi szinten, és mégis úgy néztem ki mielőtt elkezdtem a súlyzós edzést mint egy zsák sz@r..

Egyszerű genetika.. Van olyan ismerősöm aki 10% körüli testzsírt tud fenntartani, normális tömeggel szánalmas kajával és bohóckodással az edzőteremben..(100% hogy cucc nélkül.) Kinek mit dobott a gép.

2016. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert a 18 evesek gondolom utanaolvastak, es odafigyelnek az etkezesre, helyes edzesvegrehajtasra, nem ugy mint te
2016. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kerdezo a gyúrás az hulyeseg, inkabb hizal meg legyel nagy dagadt allat, felni fognak toled
2016. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hozzateszem en is 18 vagyok, 16 evesen dontottem a kondi mellett es en 2 konyvet is elolvastam a testepitesrol, es csak utana kezdtem el.
2016. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy troll kérdés vagy ilyen hülye ember nincs.
2016. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!