Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ilyesmi pufirizsből megesze...

Ha ilyesmi pufirizsből megeszek napi 1 zacsival az jó tömegnövelésnek?

Figyelt kérdés

[link]


nem tudok főzni és rizst csirkével enni folyton, nincs idő sajnos főzni.marad a házi koszt

tudom, hogy ez nem elég, de más is megy, de 70kgnak elég sztem bőven egynek

illetve fehérjének mi?

ami ilyesmi olcsóbb


2016. márc. 20. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
70grammnak* (szénhidrát)
2016. márc. 20. 13:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja csak majdnem 10x kerul annyiba mint egy kg rizs es

A rizs 15 perc alatt megfozom a csirket egy napi adag 40 perc max 50 es kozbe csinalhatsz mast ottho nehogy mar ennyi idod ne legyen

2016. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mást is lehet fehérje címszó alatt enni.

amúgy a rizs meg a csirke szerintem baromi gyorsan elkészíthető.kb 30 perc alatt már megvan, előkészítéssel együtt.

2016. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire megy el az a drága időd hogy nincs napi 15 perced megfőzni a rizst meg a csirkét másnapra?Leírnád?
2016. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A rizsfőzés nekem kb. 1-2 perc munka, remekül elvan magának, bár nem minden tűzhelyen van időzítő s biztos mások nem ilyen módszerrel készítik... De olyan időrabló nem lehet, főztél már zöldségételt nem mirelitből? Na, az az, főleg bizonyos esetekben. Húst sütni és rizst főzni gyors s az étrend nagyon fontos az ember életében, ezt a kis időt nem kéne sajnálni tőle.


De ehetsz mást, csak jó összetételű legyen. A "házi koszt" a világon semmit nem árul el erről. Az is lehetne csirke rizzsel, de lekváros tészta is. Megfoghatatlan.


Nem tudom, mit vársz ettől a pufirizsből, de ebből egy zacskó nem sok. Az étrended többi része dönt...

2016. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
leginkább azért nem tudok, mert diák vagyok, semmit nem értek a főzéshez, bár a rizs menne + grillezni tudok csirkemellet xD vagyis azt csináltam eddig egyedül. viszont este érek haza mindig, de már rájöttem ez nem kifogás, a jövőhéten veszek ezt azt, már az is sokkal jobb ha 1-2 adagot megutdok csinálni másnapra
2016. márc. 20. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne azt mondd hogy nincs idő.Én dolgozom, meg edzésre is járok, én is este érek haza és mégis mindig megfőzöm magamnak a rizst meg a csirkét aznap vacsorára, meg másnap a munkába.Neked is megy.Vegyél egy rizsfőző készüléket.
2016. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!