Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges, hogy valaki...

Hogy lehetséges, hogy valaki 3 hónap edzes után belenyom fekve 140 kg-ba?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 22:03
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nő meg 80x kg teli van mint a déli busz.

Meg ezek a legendák úgy terjednek el, hogy bemegy a 3 hónapja edző danabolos kis kö_ög a terembe, leveszi a 140 kilót, seggét kitolja a plafonig, leengedi, majd 10-15 cm-re a mellkastól elkezdi vissza nyomni. A szintén 3 hónapja edző, hozzá nem értő haverok meg "húúú a Józsi belenyomott 140-be :O" közben meg úgy hogy a padon van a segge, mellkashoz hozzáérintve megáll a rúddal egy szó idejéig, 100-at se tudna kinyomni. Lehet nekem is kimenne a 160-170 ha elemelném az alsó testem a padtól, meg nem engedném le mellkasig a rudat, de attól még nem tudok kinyomni akkora súlyt... Versenyen a teremben látható 1 ismétléses max. próbálgatások nagy része nem lenne szabályos.

2016. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Már nem azért de én nem emelem ki a testem fekve nyomásnál,és le engedem a mellemre onnan tolom ki.Tele van mint a déli busz. De a jó isten áldjon meg!Pun..ja van nem fas..a Mégis kinyomja 150,5kg-ot. Itt meg férfi emberek nyavalyognak hogy sok meg hogy nem igaz.Minek hazudnék?Nem is ismerlek benneteket.De ha van köztettek szabolcsi szívesen edzek vele egyet:)
2016. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
10 éve edz, nem nyom bele 140-be ---- balf.sz
2016. márc. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
(10éve edz nem nyom bele 140-be). Akkor az egy genetikai hulladék,az válasszon másik sportot magának mert kár az évekért.
2016. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Cortez70 ***** válasza:
82%
Ez baromság. Miért nem edzhet valaki csak úgy simán mert szereti a súlyzó edzéseket? Nem edzhet az egészségéért, jó közérzetért, jobb formáért? Nem mindenkinek célja 140-nel nyomni és most nem rólam van szó. De ti kik vagytok, hogy elítéltek másokat és megmondjátok, hogy ki mit sporolhat? Bárkinek joga van súlyzózni még ha gyengébb is.
2016. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Edzen nyugodtan engem nem zavar de csak azért mert valaki 10év alatt sem bírja kinyomni a 140kg az ne gondolja azt hogy akkor más ember sem bírja azt és főleg meg ne bal.asz-oza le érte a másikat. De azért aki 10 év alatt sem nyomja ki azért ott már erősen közbe szólhat a genetika és ez tényleg nem leszólás de én így gondolom.Gyerekeknél is így van valaki el bír egy vödör vizet valaki csak egy fél-el bír.
2016. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Cortez70 ***** válasza:
88%
De ettől még te nem nevezheted hulladéknak az embereket. Sok embernek nem is ez a célja az edzésekkel csak simán lejárnak egy jobb formáért, közérzetért. Ugyanannyi joga van edzeni egy gyengébb embernek is mint neked. Ha befizeti a belépő árát akkor neki is joga van edzeni. Te nem dönthetsz más emberek sorsáról.
2016. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Cortez70 ***** válasza:
88%

Kicsit nem ártana gondolkodni mielőtt elítéltek embereket.

Akkor ilyen logikával, a hobbiból úszókat is ki lehet zavarni az uszodából, mert nem úsznak 1500 métert 15 perc alatt. Vagy oda lehetne állni egy maratoni futáshoz és a mezőny nagy részét hazazavarni, mert olyan hulladékok, hogy nem tudnak 42 kilométert 2 óra 20 alatt lefutni. Mert biztos csak azoknak van joga sportolni, akik ezt el tudják érni. Aki nem nyom 140-et az húzzon haza mi? Akkor ne is focizzon senki még hobbiból sem, ha nem tud nagyon jól, ugye? Elképesztő, hogy mi folyik itt és embereket megítéltek egy gyakorlat miatt.

2016. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Igen ám csak hogy leletem balfa.ozva,úgy hogy én nem sértegettem az illetőt,de bocsánatot kérek a hulladék szó miatt hirtelen felindulásból írtam azt.De amúgy engem annyira nem érdekel már ez a 140kg-os téma.Nekem célom hogy nagyobb súllyal is bírjak edzeni mert én szerintem ez nem nagy súly persze kezdetnek elég.
2016. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy gondolom néhányan azt gondoljátok hogy beképzelt és vagánykodó vagyok ez nem igaz én az utcán kukázó emberekkel is szóba állok.Jó hogy felhoztál más sportot is például a futást a Magyar Honvédséghez készülök egyébként és a futás már annyira nem erősségem sajnos,mert 3200m 18p alatt futom le és ezt 14-15p alatt szeretném. A 140kg az nem dicsekvés ként írtam,a linken szereplő nő többet bír tőlem számomra szégyen.
2016. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!