Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükséges kardió edzést végezni?

Szükséges kardió edzést végezni?

Figyelt kérdés
A munkám során egy műszak alatt legyalogolok olyan 25-30 kilómétert.Hetente hatszor.Fogytam is vagy tíz kilót az utóbbi időben.S azt vettem észre,hogy a futás is könnyeben megy.Anélkül,hogy rendszeresen futnék.Ilyen körülmények között kel külön kardió edzést végeznem?

2016. márc. 23. 22:51
1 2
 1/13 NidiKing válasza:
Szerintem, nem. Ha egy hét alatt 180km gyalogolsz az bőven elég...
2016. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi a fszt dolgozol?:D:D
2016. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cortez70 ***** válasza:
Neked nem kell. Postás vagy és gyalog jársz? :)
2016. márc. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Francokat gyalogolsz le annyit...
2016. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell kardió.

Nekem egy ismerősöm mesélte, hogy ő gyárban dolgozik, és egész nap járkál a gépek és az iroda között napi több km-t.

Postás. :) Lehet újságkihordó, kérdezőbiztos autó nélkül, favágó...

2016. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy ember 6-7km/órával sétál... Azt akarjátok bemesélni, hogy napi 5-6 órán át folyamatosan mész? Mese habbal... Javaslom egy lépésszámláló beszerzését, meg fogsz lepődni milyen keveset mutat..

+ a munkát soha nem számoljuk edzésnek... Egy tök egyszerű okból, homeosztázis...

2016. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 4 Teszek rá,hogy mit hiszel el...



#6 Igen.A csarnok elejétől a végéig kell cikázni oda-vissza egész műszak alatt.

2016. márc. 24. 19:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, életemben egyszer kardióztam versenyfelkészülésen kívül, az első nap amikor lementem a terembe. Azóta hozzájuk sem értem... :) (Napi 15 perc bicikli van, de azt nem számolom, ráadásul 5 perc gurulás)

Csodák csodájára semmi problémám.

Hogy válaszoljak is, nem, nem kell.

2016. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csarnok egyik végétől a másikig... Persze és semmit nem csinálsz egyik végében sem, csak odamész a végébe meg megfordulsz...

Én elhiszem, hogy soknak érzed a munkádat, mint mimden ember a sajátját, de a nagy francokat gyalogolsz le napi 25-30 km-t... Gondolkodj már ember...

2016. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztonsági őrként hihető. Egyik vége, kártya be, csippan, kártya ki, irány a másik vége.

Mondjuk a kardió az nem gyaloglás, a gyaloglás inkább az edzetleneknél aerob. Az edzetteknél pedig az sem.

2016. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!