Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet-e sima hagyományos...

Lehet-e sima hagyományos (cba, sparban kapható) szőlőcukrot fehérje turmixba keverni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egészen pontosan Anabolic Monster Beef Protein-t használom. Inkább a shop.builderen megvehető szőlőcukrot/vitargot ajánlotok vagy elegendő-e a hagyományos szőlőcukor összeőrölve? Ha nem, mi a különbség?

Normális válaszokat várok! Előre is köszi!



2016. márc. 25. 09:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindkettő hagyományos szőlőcukor, csak amíg nagy kiszerelésben megkapod fillérekért, addig a spárban csillagászati ára van...
2016. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Olaf88 ***** válasza:
51%
Bele lehet keverni, csak nincs értelme. Nem kell szőlőcukrot keverni a turmixodba, semmilyen hatása nem lesz a fejlődésedre, maximum bezsírosodsz.
2016. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
De van értelme,csak normális mennyiséget kell használni.
2016. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a fehérje amit használsz, ez is egy rakás hulladék, ha még televágod cukorral az lesz aztán a gyönyör.
2016. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ott a pont, ez a fehérje csak ízületvédőnek jó.

Én próbáltam szőlőcukrot, vitargot, semmit nem profitáltam belőle.

Mondjuk én jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy semmi szükség fehérje kiegészítésre, könnyedén bevihető a szükséges mennyiség kajából.

2016. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én másfél éve szőlőcukorral iszom a fehérjét 0,5g/tstkg onként és semmi bajom. 12%tzs 72kg vagyok.

Akkor(másfél éve amikor kezdtem) 55kg voltam 10%tzs vel. Nem tudom mi bajotok van annyi cukortól a lófsz se zsírosodik. Lehet, HOGY CSAK IS ÉN vagyok a ritka csodagyerek.

2016. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Bence: En tegnap ugy mentem at az uton, hogy nem neztem szet megse utottek el nem tudom miert vannak ugy oda, hogy figyelni kell az uttesten.
2016. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

Ahogy elnézem van itt bár buta válaszoló. Dehát tudatlanok voltak vannak lesznek... Ezzel a fehérjével az ég világon semmi baj nincs. Amugy meg a sok okos volt mar biológia órán... Ugy latom. A fehérje szénhidrát nélkül nem tud beépülni... Edzéskor az izom szénhidrát raktárai kiürülnek aminek egy részét szőlőcukorral kell/lehet visszapótolni.. Ja biztos zsírosodsz tőle.. Nem egy tonnát kéne mondjuk bevenni

1. Válaszolónak köszönöm

2016. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Utsó igen én is így olvastam, hogy edzés közben ugye izom rost szakadást végzünk így azok gyorsan tápanyagért kéredzkednek.

És ugy a fehérje az az építő anyag a CH pedig elviszi a helyére. Ezért kell gyors ch meg gyors fehérje. De nyilván semmi bajod nem lessz hogyha máshogy csinálod.

Tőlem ehetsz egyböl szilárd kaját is.

Max olyan 5%al jobb ahogy írtam.

De a nagy lényeg a napi össz tápanyag bevitel.

2016. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#8! És te vagy a legbutább köztük. Nem azt mondtuk, hogy nem kell ch, GYORS CH nem kell. Ez marketing baromság, semmi sem támasztja alá. Gyors ch ugyanúgy visszatölt, 5%-ot sem ad hozzá a fejlődésedhez. Attól még, hogy egy kákabelű így csinálja és semmi baja, nem jelenti, hogy ez jó is.
2016. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!