Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13/F vagyok már eléggé régota...

13/F vagyok már eléggé régota foglakozom street workouttal és sulyzozással. Szerintetek ez baj lehet? Többi lent .

Figyelt kérdés

Szoval kattognak a vállizületeim és a hátam de nem fáj,szerintetek ez probléma lehet a későbbiekben?A hátam akkor kattan ha pl. nyújtott lábemelést végzek vagy ha csipőre tett kézzel fordulok jobra,balra.Nameg volna egy olyan dolog is hogy a növekedésben megálhatok?Jó jó tudom hülyeség mert már nagyon sokszor utánnanéztem ,de mindenki mondja hogy meg fogok állni a növekedésben.


Itt egy pár adat 47 kg

156 cm



2016. márc. 25. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sokan keverik a dolgokat. A növésben nem fogsz megállni, de okozhat problémát. Ugyanis növésben vagy! Ilyenkor a csontok, ízületek, inak sokkal sérülékenyebbek, ezért szokták javasolni, hogy kis súlyokkal, nagyobb ismétlés számmal.

Az, hogy kattogsz, semmiképp nem jelent jót! Én a helyedben megmutatnám egy sportorvosnak.

2016. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem állsz meg a növekedésben. Nem edzhetsz régóta, nem rég születtél. :)
2016. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Cortez aktivan nem olyan rég de már nagyon régota érdekel a téma pl. 5 évesen sulyokat kértem az angyaltol...xD
2016. márc. 25. 20:22
 4/13 Cortez70 ***** válasza:
100%

Az komoly.:)

Amúgy Vera leírta, hogy mit kell tenned.

2016. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden testépitő oldalon azt irja hogy amig nm fáj az adott izület vagy nm akadozik addig nem garantált a probléma.
2016. márc. 25. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:

#5: A nem garantált az nem azt jelenti, hogy biztos nincs baj, hanem azt, hogy nem biztos, hogy van.

Ha megmutatod egy hozzáértő dokinak, azzal vesztenivalód nincs! Tud rá kenőcsöt adni, tud esetleg javasolni ízületvédőt, meg tudja mondani, van-e probléma. Való igaz, nem biztos, hogy van, de lehet! De ezt mi innen nem tudjuk megmondani!

2016. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ok mihamarabb megmutatom a dokinak .
2016. márc. 25. 20:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Na de van egy olyan oldala is hogy a kattanás nem halszik csak ha rárakom a kezem a vállamra akk érzem .
2016. márc. 25. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy normális dokival megnézeted, az nem árt. Edzés előtt mindig RENDESEN melegíts be, utána nyújts le. Még nagyon fiatal vagy, ésszel csináld a dolgokat, bőven ráérsz idősebb korodban keményebben edzeni. Frankó kiskrapek lehetsz, ha már 5 évesen is érdekelt a sport.
2016. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a sport a mindenem :))))És megfogadom a tanácsokat és megkérdezem a dokit.
2016. márc. 25. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!