Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen ha elkezdem a...

16 évesen ha elkezdem a testépitést, nem maradok el nővésben? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, nyáron Jul 1. leszek 16, és nagyvakácioban elakarom kezdeni a testépitést, de ugy, hogy minden nap legalább 2-3 orát (natur, szoval semmi protein, más szer csak edzés), és kb 3 honapig akarom csinálni, mig megkezdödik az iskola, meg persze utána is csak nem ilyen "komolyan"...


A kérdésem az, hogy ha 16 évesen elkezdem a testépités, akkor megállok nővésben? Nem akarok alacsony lenni, és tuti még nőnék legalább 10 cm-t, de muszály lenne elkezdenem (személyes okok)... Szoval ha elkezdem(16 évesen), akkor megállok a nővésben vagy ugy fejlődök azután is mint azelőtt???


Ugy akarnám, hogy magas is legyek meg erős/izmos is, csak nincs időm várni még 2-3 évet amig "kinövöm" magam...


2016. márc. 27. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aaaaaa natúr szóval semmi protein meg ilyesmi

Ilyet csak troll kérdésben latni b..asszameg pedig ez nem tűnik annak

Sárga kapszula letöltés azonnal elolvasás

És nem állsz meg a növésben rendesen szabályosan csináld és az ízületeknek se lesz baja

2016. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem állsz meg, de reméljük az agyad is tovább fejlődik, mert most nem vagy annyira okos. Natúr:), muszály???:)
2016. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Minek.Jobb az ha átlagos magasságú vagy,mint ha magas lennél

nem tom mi a faxér akar mindenki 2m loba@zo lenni

2016. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Német órán a tanárnő (full suttyó) megszólal amikor ossza a dolgozatokat. (írtam egy 5-ös TZ-t)

-Bence biztos a sok protein

-Kati néni és a fehérje az egészséges?

-Az nyilván mivel a húsban is van

-Óh értem


xDD

Jó van egy női kifogás erre: Hisz ő német tanár.


Am kérdező: [link]

2016. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Emberek a fehérje rohadt veszélyes! Tegnap vettem egy vagonnal, hogy majd kiárusítom a karácsonyi adok-veszek során a nyugdíjasklubban, ugyanis ez az a szuper titkos, nagyon veszélyes, nagyon sokáig elálló cucc. Beöltözök teleshopos fazonnak és mindig bejön, veszik, mint a cukrot. Erre amikor megyek a kis mikrobuszommal, telepakolva, egyszer csak durranás, kilyukadt minden kerék. Valaki lerakott ugyanis egy kerékcsapdát, de eztet csak föltételezni merem, hiszen ki tenne ilyet?! De a lényeg, hogy lesodródtam, két símaszkos kirángatott, elkezdtek ütni, én szerencsére 10 évet barankaioztam Thai-földön és Dél-Koréában meg nyolc év Sanditos is van mögöttem Brazíliából. Szal gyerekek én védekeztem és vissza is támadtam. Végül rám szegezték a fehérje ionizátort és követelték, hogy adjam át az árút. Én nemet mondtam és kiszívták belőlem a fehérjéket. Kipakolták a cuccot és elmentek. 4 óra múlva talált meg egy osztrák házaspár, de már fehérje szintézisben voltam, szerencsére a kórházban infúzióra kapcsoltak, ahol intravénásan kaptam a Jumbo Prof-ot. Ellenanyagot is kaptam, mivel a támadók kismacska-bébi-tej méreggel is belőttek, ami rontja a felszívódást és becsukja az anabolikus kaput. Azonban én rendszeresen szedek béres cseppet, ami dopping listás és így nem hatott teljesen a méreg. Most viszont nem indulhatok a tavaszi bicepszező versenyen, pedig most kezdődik a szezon. A doki pihenést írt elő. Szóval vigyázzatok a fehérjékkel, mert ez lehet a vége! Lecsap a Protein-Maffia!!
2016. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Ez azért ott volt. :)
2016. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem trollkérdés én megeszem a kalapom..
2016. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!