Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzésnél hány...

Teljes testes edzésnél hány sorozat/gyakorlat kell egy izomcsoportra?

Figyelt kérdés
Hetente 3x megyek edzeni, többi nap aerob vagy kardio. HST-t csináltam már, nagyon bejött, de szálkásítás alatt egy sima teljes testes edzéstervet szeretnék összerakni, de a sorozatok számában nem vagyok biztos.
2016. márc. 27. 21:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Továbbra is határozottan tartom, nem létezik hogy naturalban ezt normálisan követni tudd. Vagy ha tudsz így edzeni, nem használod ki magad, azaz fölösleges időtöltés az egész.
2016. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy szálkásítok, nem tudok növelni a súlyon edzésről edzésre, ezért szeretnék magamnak egy szinten tartó edzéstervet összeírni. Akarok heti 3-4 nap aerobot, ezért akarok 3 napos teljes testes edzést. Osztottal sem volt gondom, de azt nem szeretem ennyire összesűríteni, inkább 4-5 napra bontom. Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 28. 14:38
 13/24 anonim ***** válasza:

Damadve:

De elolvastad, hogy mi a lenyege az edzestervnek vagy meg mindig csak arra reagalsz amit hallottal rola?

2016. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hogy ne olvastam volna el.
2016. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Nincs az az isten, hogy te hétről hétre súlyt tudj növelni"

"Továbbra is határozottan tartom, nem létezik hogy naturalban ezt normálisan követni tudd."


Addig kell novelni a sulyt ameddig birod, jon egy deload aztan ujra emeled. Ebben mi az amit " nincs az az isten, hogy" meg lehetne csinalni?

2016. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az odáig oké, hogy 5 ismétléses maxig mész fel. De ezt nem fogod hétről hétre emelni mint ahogy azt a terv előírja. Túl van bonyolítva, egész egyszerűen felmész az 5 ismétléses maxodig minden edzésen, pont. Nem kell túlmisztifikálni százalékokkal meg adott időintervallumhoz ragaszkodni.
2016. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá medve, akkor ne szólj bele.
2016. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyik altalam emlitett edzestervben sincsenek szazalekok se idointervallumok es nem kell minden edzesen felmenni az 5 ismetleses maxodig (kb havonta egyszer kell), egyaltalan nincs is bennuk piramis, minden szeriat ugyan azzal a sullyal kell vegezni. Nem tudom te mit olvastal de koze nincs ahhoz amirol beszelunk.
2016. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Dama, eddig úgy láttam tudod mit beszélsz, de az 5x5 módszer az egyik leghatékonyabb edzésmódszer izom és erőnövelés céljából, nem kéne megkérdőjelezni, mikor millió eredmény és bizonyíték támasztja ezt alá. Szerintem csak nem látod át, hogy működik.
2016. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Itt a madcow volt említve, tudtommal az nem sima 5x5, hanem piramisban mész fel első edzésen az 5 ismétléses maxig, majd emelsz a súlyon következő héten, nem tudom már hány %-al.

Ha nem így működik, akkor tényleg szart olvastam.

Sima 5x5-öt én is szoktam csinálni.

A kérdésben meg egész testes edzés volt a kérdező nem az erőedzésekre kérdezett rá, had szóljak már bele...

2016. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!