Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kardió közbe érdemes lenne...

Kardió közbe érdemes lenne fogyasztó övet használnom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy helyi zsírégetés nincs. Viszont kardió közbe azt érzem hogy pl a derekamon, hasamon, mellem alulsó részén (ahol ugye a felesleg túlnyomó része van) ott közel se izzadok annyira mint a testem többi részén. Ha ezekhez a problémás területekhez hozzáérintem a kezem érzem hogy hideg és száraz a bőr máshol meg érezhető hogy a testem hőt ad le meg persze izzad. Ez miért van? Problémát jelent? Azon is gondolkoztam hogy ha a zsírégetés egyenletesen történik akkor a zsír felhalmozódása miért nem?

2016. márc. 28. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.

A zsír felhalmozódása nem egyenletes? Ha tényleg képben lennél, nem kérdeznél ilyet.

2016. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért van a hasamon több zsír mint pl a hátamon?
2016. márc. 28. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért van a seg.. fenekeden több zsír, mint a kislábujjadon?
2016. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert nem egyenletesen oszlik el a zsír:'D Szerinted miért?
2016. márc. 28. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Genetika, hogy hol rakódik le először, ahogy az is, honnan megy le előbb (ez általában ugyanaz...). De ha egy felület kisebb, oda is kevesebb rakódik le.
2016. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a zsírégetés sem egyenletesen történik. Nekem előbb lement a mellem, majd a csípő nagy része, és csak utána egyenletesen a többi.
2016. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meghatározott, hogy az adott illető hova zsírosodik jobban. Nőknél alapvetően ez főleg segg, mell. Az egyenletes zsírégetést inkább %-ban lehet érteni. Szóval ha lemegy 10% zsír a melledről, az nyilván több, mintha a hasadról adnád le ugyanazt a mennyiséget, pedig az is 10%.

Valahogy így.

2016. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha százalékosan értjük valóban van benne reáció.
2016. márc. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!