Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit használjak medicinlabda...

Mit használjak medicinlabda helyett?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni Kayla Itsines 12 hetes edzésprogramját. Nem fogyni, csak erősödni és formásodni szeretnék. Na meg jobb kondit. Máris nekilátnék, csak az a probléma, hogy medicinlabda is kell hozzá, amim nincs. Mivel tudnám helyettesíteni?

17/L



2016. márc. 29. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egyet mert annyit tudnék csak javasolni hogy valami kör alakú tárgyba homokot tölteni de ez macerás. Szerintem olcsón lehet ilyet rendelni
2016. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gimnasztika kabdát
2016. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Olaf88 ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oKeQYduywFQ


Előtte azért nézd meg ezt a videót. Ajánlhatunk esetleg egy normális programot?

2016. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Medicinlabda készítés házilag:

Fogj egy elhasználódott labdát. Nem gumilabda jó, hanem aminek ennél masszívabb burkolata van, röplabda, kosár, vagy vízilabda. Ezen vágj egy lyukat. Tölts bele homokot, sódert vagy ami van. Akkor jó, ha nem lötyög benne. Ragassz egy réteg bőrt, műbőrt belülre a nyílás alá. Hagyd megszáradni a ragasztást, majd ragaszd vissza a kivágott darabot.

Akkor ruháztam be egy igaziba, amikor végképp kezdett elszakadni.

2016. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kíváncsi_kalandozó neked a leginkább. Keresek is egy régi labdát.


Ha nem válik be, szívesen meghallgatom a vélemenyedet más programokról, de először inkább ki próbálom ezt a programot. Sok mindenkitől hallottam már róla.

2016. márc. 29. 15:42
 6/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mik a tapasztalataid eddig, kérdező?
2017. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kíváncsi_kalandozó!


Neked hány kilós lett a labda és milyen labdát használtál?

2017. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!