Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Schwarzenegger tényleg...

Arnold Schwarzenegger tényleg ennyire "rossz ember" volt?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=1L2zLbczffg


Eléggé megdöbbentettek a benne elhangzottak, először nem is akartam elhinni őket. De aztán megtaláltam a leírásban a forrásokat, és bár nem tudok jól angolul, de alátámasztottnak találtam a videóban elhangzottakat.


Amik kinek negatívak, kinek kevésbé, de mindenesetre érdekesek. Nektek mi a véleményetek erről?



2016. ápr. 7. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Állítólag pl. a meleg-téma nem igaz, de ezeken kívül sem egy példaképnek való ember. A bbrádióban Bunny egyébként elmondja róla a véleményét, amivel egyetértek. De a megnyilvánulásain is észrevehető, hogy alapvetően egy féreg.
2016. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szergej55 ***** válasza:
62%
Arnold egy rettenetesen hírnév- és szeretetéhes ember, ami a gyerekkori félrenevelésének eredménye. Tipikusan az, akinek sosem juthat elég hírnév, mert a belülről fakadó érzelmi ürességet és önbizalomhiányt nem lehet kívülről kitölteni. Bunny azért nem csípi egy ideje, mert nem volt neki világos, hogy Arnold nem ismert testépítő, hanem híres ember akart lenni, amihez csak eszköz volt a sport, de igazán sosem volt az élete része.
2016. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak volt, még most is az. Elég ha az általa játszott karakterekre nézel fel, mert a mögötte lévő ember elég hányadék, bár törterő és minden hájjal megkent, de ez nem feltétlen pozitív emberi tulajdonság.
2016. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
51%

Szerintem Bunny azért nem csípi, mert a gyerekkori példaképéből egy magát különféle mainstream szarokkal lejárató vénember lett, aki kapálózik a figyelemért, mindezt sokszor produktum nélkül.


Az egykori fizikumán kívül pedig számomra semmi pozitív nincs Arnold Schwarzeneggerben. Semmiképp sem tartom jó embernek. Amúgy meg nem náci, szabadkőműves viszont annál inkább.

2016. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom h csak en vagy e igy ezzel de nem tudtam vegig nezni mert anyira irritál ez a gyerek.
2016. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki sem szent, de tanulni mindenkitől lehet valamit, az alantasabb dolgaikat pedig nem kötelező átvenni tőlük.
2016. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szabadkőműves cucc baromság.

Amúgy meg nem ismerjük, így nem lehet róla 100%-os véleményt kreálni. Az, hogy azt írták a blikkben, hogy megrakta a takarítónőjét, attól még nem biztos, hogy igaz.

Egyébként tipikus "győztes" személyiség és meglehetősen maximalistának látszik. A 15 éves kori képein is olyan fejjel pózol, hogy "én leszek a 8x-os Mr.O, már tudom előre kiskocsog". Bár lehet csak félreértelmezem és igazából kenyérre lehet kenni. A gyúrás az neki inkább egónövelés lehetett, mert ő mindig is élvezte a figyelmet, írta is a könyvében. Számtalan sportot kipróbált, de itt kötött ki, amikor a focicsapattal lementek a helyi edzőterembe lábat erősíteni. Ő elkezdett mindenre edzeni, nagyon jól fejlődött és ezt ő tudta is nyilván. A teremben csodálták, hogy 14-15 évesen milyen elképesztő ütemben fejlődik. Ő meg ettől fogva éhezett a figyelemre. Olyan akart lenni, mint a példaképe Reg Park. Beakart futni, őrültnek tartotta mindenki, de megcsinálta. Nekem ezért inspiráló. Leszarom, hogy kit dugott meg, meg hogyan homárkodott, de benne van motiváció. Ő úgy edzett mint az állat és nem a könnyű utat kereste. A kötelező katonasága ideje alatt megszökött a táborból, hogy ott lehessen egy versenyen. Megbüntették a szökés miatt, de mikor megtudták, hogy miért volt, akkor megengedték neki, hogy gyúrjon, biztosították neki a kaját is. Ő képes volt bármire, ő a megfeszített akarat és kitartás mintapéldája. Ő nem rinyált, hogy túledzés, hanem odapakolt mind az edzésben, mind a tanulásban, mind az üzletben és a színészetben. Frank Zane mondta, hogy amikor Arnolddal az egyetemen matekoztak, akkor 2 óra után Arnie teljesen ki volt bukva, de azt mondta Franknek, hogy nem hagyja annyiban és ráhúztak még két órát és megtanulta! Úgy vette, mint a fekvenyomás, vagyis nem adta fel, pedig tudta, hogy nehéz.

Másokat is inspirált személyesen is, de fontosnak tartotta és tarja, hogy higgy magadban és légy magabiztos. Amikor lent edzett Californiában, akkor az egyik srác a teremben kiváló formában volt, ő megkérdezte, hogy miért nem indul versenyen. Erre a másik: "Úgyse menne". Na az ilyen "úgyse emberek" nem érnek el semmit, mert saját maguk legnagyobb ellenségei. Ő tudta ezt és fel is használta. Lehet mondani, hogy törtető, de valamennyi törtetés kell mindenkibe. Ő keményen dolgozott, hogy a csúcsra jusson és megérdemelten érte el. Nincs joga senkinek kétségbe vonni sem emberileg, sem a sport terén. Nem mondom, hogy mintapolgár, de nem is retek ember, mint aminek megpróbálja 1-2 nagyokos beállítani szimpla irigységből vagy fikázásból. Ennyi.

2016. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Én nem vitatom el az elért sikereit, de had döntsem már el kint tartok én személy szerint gerincesnek és kit nem. És itt nem a kit hol dugott meg, blikk szintű hülyeségeken van a hangsúly, hanem a tényeken.

Egyébként jó is, hogy említetted Frank Zane-t, mert ő nekem 1000x nagyobb példakép, mint Arnold. Nem gondolom, hogy kevésbe sikeres az életpályája és sokkal szimpatikusabb ember.

2016. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam vele személyesen, arról beszélgettünk, hogyan finom a pulyka, aztán leedzettünk és mentünk a dolgunkra...

Szerintem jó arc és jó humorérzéke van...

Az, meg, hogy miket csinált, miket nem... Minden híres embert be lehet mocskolni, senki sem szent...

2016. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-essel és a 9-essel értek egyet.


Kezdjük az elejétől.


Azaz az ún. "6 dologgal".


1.) Arnold egyáltalán nem volt soha az életben nsz gondolkodó. Ami tény valóban ,hogy az apja sajnos igen ,de Arnold egy interjúban ,mikor az apjáról beszélt mondta ,hogy teljes mértékbe elítéli azt amit az apja csinált. Szóval teljes mértékben kizárható ez.


2.) "melegebb oldal". Tehát ,ha valaki nem "bzizik" akkor homoszexuális? Vagy homoszexuális múltja volt? Ez hülyeség ,mert ha így nézzük mindenkinek van ún. "homo hajlama". Utána lehet nézni: Kinsey-skála. Apropó ,ha valóban homoszexuális lenne ,vagy homoszexuális múltja lett volna ,azzal most mi a baj?


3.) "gruppenszex". Az ,hogy kit mit izgat az az ő dóga addig amíg nem tolja mások orra elé. Engem ugyan nem izgat a csoportos szex -inkább taszít- ,de ki vagyok én ,hogy ítélkezzek felette? De már az is kérdés ,hogy autentikus forrásból származik e a hír...


4.) Nem hallottam melyik színésznő és az sem biztos ,hogy megtörtént.


5.) Ki tudja? Ha nem tartoztatták le akkor ott legális volt ezek szerint ,nem? Akkor?


6.) Ezek csak pletykák ,de ha tényleg igaz akkor kit mi izgat. Ezek szerint a nők benne lehettek. De ez is olyan ,hogy ki vagyok én ,hogy bele szóljak? Ő dolga. Mindenkinek vannak baklövései.


Szóval a videó hülyeség.

2016. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!