Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Másfél évvel ezelőtt kezdtem...

Másfél évvel ezelőtt kezdtem el edzeni, nagyon vékonyka voltam és 8 hónap alatt híztam 8 kilót de kevésnek találtam. Ezért tömegnövelőhöz fordultam+megjött az étvágyam és majdnem 20 kiló jött fel rám. Vélemény?

Figyelt kérdés
Van egy pici zsír is amit még le kéne dolgoznom tippek? azt hittem ha hízok "szebb" leszek jó testesedtem de izom meg nem olyan sok van aki tapasztaltabb olyan edzés tervet tudna írni ami nem vesz el annyira a súlyomból hanem hozzá ad izmot mert ez a súly a megfelelő nekem.Illetve nagy bajban vagyok a karommal nem nagyon fejlődök pedig szabályosan edzek bicepszre és még is alig látszódik valami pedig már több mint 1 év van mögöttem..A többi izom csoportom alakul de a bicepsz..
2016. ápr. 7. 19:49
1 2
 1/16 Cortez70 ***** válasza:
100%
Havi nettó 1kg izom jöhet naturálban, az is csak eleinte. Teljesen jó volt a 8kg növekedés. 20 kg-nál már jó sok zsír is ment rád, azért nem lett jó a forma. HAgyd a cukros szar tömegnövelőt a p csába, és legyen jó étrended.
2016. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már leálltam vele,csak nem tudom hogyan tovább..
2016. ápr. 7. 19:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a tömegnövelő, edzés után fehérje + ch. Remélem, étrended van. Vedd vissza kicsit a ch-t. Edzéstervet meg állíts össze magadnak, alapgyakorlatok domináljanak. Itt vannak példák: [link]

A bicepszed gyenge pontod, próbálj más gyakorlatokat rá, más ismétléssel, több sorozattal.

2016. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szóval tök rendesen felszedtél jópár kiló izmot, de ez neked nemvolt elég, ugy gondoltad felkapsz mellé legalább 10 kiló zsírt is, ennek aztán volt értelme.
2016. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen amit át fogok dolgozni izommá:)
2016. ápr. 7. 20:56
 6/16 Cortez70 ***** válasza:
Zsírból izmot csinálsz? Az fa sza. :)
2016. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A csávó képben van :D
2016. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fából vaskarika!
2016. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én sem értek a kémiához, de a zsírból izom már molekulaszinten is problémás :D Bizonyára megvan annak az oka, hogy inkább aminosavakból építi a test s nem az aminosavakból von el egy kis nitrogént, amit belerak a zsírszövet molekuláiba, gondolom, még egy alapos átalakílás kellene, amire a test így ebben a formában nem képes, majd szépen relokálja, hogy a megfelelő helyen legyen az új kis izom, biztos van a közelben egy izom, mehetne oda.

Nem, ez nem így működik.

2016. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Dogozzad át tesó, ne hallgass a tudatlan parasztokra itt, izmot csak zsírból lehet építeni.
2016. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!