Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyik mellbimbóm lejjeb van!...

Nepster199 kérdése:

Egyik mellbimbóm lejjeb van! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

17 vagyok,183cm,63kg-(tudom hogy pehely, eszek is rendesen)

Kb egy fél éve edzek intenzíven,étrendel, heti 5x, egész jo eredményekkel. Nemrég vettem csak észre (vagy alakult ki) hogy a jobb mellbimbom egy kevéssel lejjeb és "oldalabb,, van mint a bal. A két mellizmom között nem látok különbséget,hanem csak maga a bimbo van máshol. Régen picit gerinc ferdés voltam, de mára már nagyjából megjavult, és figyelek is nagyon a tartásomra, max egy nagyon picit oldalazok. Lehet erre valamit csinálni, vagy ez igy marad? Ha lehet ne röhögjetek ki vagy ilyenek :)



2016. ápr. 8. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni
2016. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A két fülem nem szimmetrikus, mit csináljak? Kb. ez a kategória a kérdésed :)
2016. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem röhögök, de mit vársz? Nyilván nem tudod ráolvasással arrébb rakni. Műtétet pedig nem ér meg a dolog :D

Mindenki asszimmetrikus, nálad a mellbimbóval van ez. Egyes híres színészeknek, ha megnézzük, ferde a szájuk, mégis remekül elboldogulnak vele s még a nőknek is tetszenek, mert annyira azért nem feltűnő.

Neked se lesz a mellbimbó-asszimmetriádból semmi bajod.

2016. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni.
2016. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Max plasztika sebész, de botorság lenne...


Nekem az egyik mellem kisebb, mint a másik, ráadásul az egyik kerekebb is... nagy kaland. Most essek kétségbe?

2016. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tetováltasd a hasadra nagy betűkkel,hogy ÉHES,akkor aki rád néz a strandon azt fogja nézni nem pedig a ferde csöcsöd.
2016. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Scav ***** válasza:
cellux
2016. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát jolvan srácok, azért köszönöm :)

Cellux xdddddddd ezen sirtam :D

2016. ápr. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!