Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok gyakorlatokat mondani...

Tudnátok gyakorlatokat mondani kezdőknek?

Figyelt kérdés
Bevallom elegem lett a kövér létből és szeretnék testet edzeni . Jelenleg 180 cm vagyok és 120+ kg . Ha egyszer test alkatomnál fogva (családi örökség) nem lehetek soha se vékony akkor legalább izmosnak nézzek ki . Olyan gyakorlatokat írjatok le legyetek szívesek amik otthon (kertes ház/panel) is elvégezhetők . 18/F

2016. ápr. 8. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Tele van vele a Net, de először is tedd rendbe az étrendedet és szálkásíts...

Nincs olyan, hogy genetikailag kövér vagy és kész, de ennyi hájjal sosem fogsz esztétikusan izmosnak kinézni. Az lehet sejthető, hogy van erőd, izmod is, de sokat ront a rengeteg háj...

2016. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt ma írtam a fogyis témakörben. A mozgáson kívül rád is érvényes:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__77..


Sport: Heti 3-4 aerob mozgás mehet, mellé heti 3 súlyzós edzés lenne igazán jó, a kérdéshez linkeltem gyakorlatokat is. Ha van hozzá eszközöd, otthon is lehet.


Ha nincs, akkor saját testsúlyos edzés. Ebben egyáltalán nem mozgok otthonosan, még kezdő szinten sem.

2016. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!