Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a vitamincsomag?

Jó ez a vitamincsomag?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy inkabb scitec Multi pro pluss



2016. ápr. 9. 18:09
 1/8 CsakMester97 ***** válasza:

Jó lesz ez.

Scitec Multi Pro Plus-hoz képest ebben eggyel több Kálcium-Magnézium tabletta található.

2016. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Jó, csak nem ér egy ezressel többet, mint a multi pro.
2016. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Multi Proban szinte minden több. A fennt említett Kalcium magnézium is, a C-vitamin meg a 3szorosa.
2016. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy Multi prot akartam de ahol lakok a scitecboltban nem volt, azt mondtak nem tudjak mikor lesz. Ha rendelek builderről az +1000 szállitás es igy ott vagyok árban mintha meg ma veszek egy ilyen bio techeset
2016. ápr. 9. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Most semelyik üzlet reklámját nem akarom rontani, sem másikét javítani, de az általad említett boltnál azért akad olcsóbb hely...elvétve...itt ott...mindegyik :)
2016. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerek itt más boltot. En egy vitamincsomagnal inkabb meg fizetem ezt az arat mint hogy olcsóbban beszerezzek valami noname cuccost amit szinten csak netrol tudnek rendelni
2016. ápr. 9. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a builderről rendeled meg, számlás utalásná ha jól emlékszem, már 7 ezertől nem számolnak szállítási díjat. Hozzácsapsz egy fehérjét, és már jócskán meg is van.
2016. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Buildernél rendszeresen szokott lenni ingyenszállításos időszak.
2016. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!