Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olvasgatom a hozzászólásokat...

Olvasgatom a hozzászólásokat és nem tudok rájönni, hogy mi is van?

Figyelt kérdés

Shop.bulideren nézegetem az aminosavakat, és pl.: az Amino Magic-nél írják véleménybe, hogy felpörget, elfelejted, hogy mi is az a fáradtságérzet, kitolja a fáradtságküszöböt.


Ilyenkor csodálkozom, hogy ennyire működik a placebo hatás, vagy ezek fizetett kommentek vagy mi?!?


Szerintetek?


2016. ápr. 10. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A többség szerintem beflesseli magának, de nyilván vannak bérkommentelők is.
2016. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem az a kedvencem mikor 18 évesek irják a tesztófokozó mellé hogy "már 2 nap után éreztem a hatását"
2016. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az mind ilyen 40kg-os 2 hónapig gyúrok egy évben kaliberű idióta.
2016. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is itt röhögök, mert ennyi erővel akkor ihatna fehérjét is edzés közben.


Még azt megértem, amikor egy Hot Bllod-hoz kommentelnek, de ott is csak a koffein tol meg, szóval ennyi erővel ihatna energiaitalt, vagy kávét is.

2016. ápr. 10. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Olyan hülye is volt aki kitalálta, hogy átmenetileg impotens lett a tesztó fokozótól. Meg lehet nézni azt hiszem valamelyik mhp T-bomb-ja alatt van, mint vevő vélemény. Súlyos.
2016. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Vagy ihatna egy iflow-t minden edzés előtt, hogy mégnagyobb lehúzásnak legyen áldozata.
2016. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A sok idióta, azt sem tudja mire költi a pénzét, az alapokkal sincsenek tisztában. Ezeknek lehet eladni a szart is egy kis körítéssel. Ezek a csapvíztől is bedurrannának, ha ráírnád a palackra hogy scitec nutrition.
2016. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
+ mivel kezdők, fejlődnek. de nem a tápkieg miatt, hanem mert eddig 0 fizikai munkát végeztek... ilyenekkel mindent el lehet hitetni.
2016. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a kedvencem, mikor érzik, hogy melyik fehérje "tölti be" őket jobban. :D
2016. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehetnek bérkommentelők, itt a GYIK-en pl. az MHN proteint nyomják az ember szájába állandóan, lehet azok is fizetett hirdetők, ki tudja...:D Úgyis csak úgy tudod meg, ha saját magad megtapasztalod.
2016. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!