Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid rendelés? Ez nem...

Szteroid rendelés? Ez nem illegális?

Figyelt kérdés

[link]

Nem mintha rendelni szeretnék csak rábukkantam erre. Ez nem illagális?



2016. ápr. 10. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen az oldal, vagyis aki megcsinálta. Csak átverési céllal van ez megalkotva.
2016. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#7!

Minden online lebonyolíott szteroidkereskedelem átverés. Az üzemeltetőnek melyik érné meg jobban?

1. Valós cuccot árusít, aminek az árréséből van körülbelül 5%-nyi haszna.

2. Hamis cuccot árul, amibe beledob egy kis étolajat, koffeint és lesz 95%-nyi haszna.

Na egy olyan kaliberű ember, aki illegális szerekkel kereskedik melyiket fogja választani? Naná, hogy az első.

Az oldalon olvasható kommenteknek nehogy bedőlj, ők hamisítják oda, a panaszokat meg nyilván kicenzúrázzák (márha egyáltalán lehet kommentelni.) Eleve, zömében milyen felhasználónevek vannak? Laci, Béla, Barnabás, Zsolt, Erik, Attila. Az embereknek általában nagyobb a fantáziája, ha nickneveket kell választani, hiteltelen az egész. Ha esetleg egy másik oldalon olvasol dicséreteket, az itt kapható termékekről, akkor lehet elkezdeni gondolkodni, hogy nem átverés.

2016. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Naná, hogy a másodikat*
2016. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ!
2016. ápr. 11. 18:13
 15/15 anonim válasza:

Én rendeltem az oldalról 150 szem Danát...

Híztam 4 kg-ot ami meg is maradt, erősödtem hihetetlen sokat.

Van még kérdés?

2016. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!