Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf, tömegnövelő blogok?...

Ektomorf, tömegnövelő blogok? Vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
Egy olyan blog érdekelne, ahol egy férfi írja le napi/heti szinten a tapasztalatait, fejlődését. Olyat, ami a fogyás témával foglalkozik rengeteget találtam, de ilyet nem igazán.
2016. ápr. 11. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy. Ez az elso blogbejegyzese: "Egyel sokat"

Es ez az utolso is.

2016. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még ha találnál akkor sem mennél vele semmire, mivel mindenkinek más a kalória és a makró igénye. valaki 2500 kalóriával már tömegel, valakinek meg meg kell enni 4000-5000-et, azaz kétszer annyit. egyél egy nap 4x vagy 5x, legyen egy rendes étrended, egyél elég szénhidrátot ( ne cukrot! ) és egyél olajos magvakat is, és kb ennyi.
2016. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek megvannak, bár nem biztos, hogy jól, mert még csak most kezdtem 2 hete, majd változtatok ha nem oké. 190g fehérje, 510g ch, 45g zsír. Így lőttem be elsőre. Szóval ez eddig oké, nem is ezért olvasnék ilyen blogot, csak kíváncsi lennék sorstársak tapasztalataira, élményeire.
2016. ápr. 11. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
a legalapabb általában: testsúly x 2 fehérje, testsúly x 1 zsir, testsúly x 3-4-5 CH. nem kell túl sok fehérjét enni, a több nem jobb. törekedj a minőségi tápanyagok beszerzésére, és persze nem utolsó szempont a tudatos, okos (!) edzés.
2016. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kezdtem a kondit akkor elkezdtem utána olvasni hogy a nehezen fejlődőknek mit kell enniük mikor mennyit hogyan...stb sok mindent kipróbáltam amíg rájöttem hogy saját magadnak kell rájönnöd erre, hogy a tested mire reagál, én sokat kísérleteztem amíg rájöttem a megfelelő étrendre.
2016. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!