Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az aki amatőr szinten "testépí...

Az aki amatőr szinten "testépítő" milyen "nassolási" lehetőségei vannak?

Figyelt kérdés
Nem agyoncukrozott kajákra gondolok.

2016. ápr. 11. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem clean eater -ek vagyunk, hanem testépítők, azt nassolunk, amit akarunk... Én pl haribo gumibékára vágyom.
2016. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Millió féle sütit, és édességet meg lehet csinálni tisztán. Lehet venni protein csipszet is. Persze az ilyesminek meg van az ára. Szerintem ami a legkomolyabb az a proteinpuding, kazeinból és tejsavóból meg lehet csinálni és az ár-érték arányban nem is durva.
2016. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
ha nagyon tisztán akarsz enni, és nem akarsz sütni főzni, a legegyszerübb szerintem a gyümölcsből készült cuccok. gyümölcssaláta, gyümölcsturmix, fagyasztott gyümölcs, smoothie... továbbá ropogtathatsz diót, mogyorót, kesudiót, mandulát etc.
2016. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kinek mi a nassolás, nekem egy csomó zöldség remek nasi, most pl. ecetes főtt céklám van, csak visszafogom magam, mert számomra túl cukros jelenleg. De csemege uborkám is van, az is kiütéssel győz kb. minden más nasi ellen, kivétel a pörkölt kesu, ha még picit éhes is vagyok...

De nekem a tea is nassolásszerű, a kávézás is...


S akkor az édességeimről szót sem ejtettem, de jobb is. Könnyen bekavarnak az amúgyis nehezen tartható alacsony kalóriabevitelembe. Amúgy szuperek, szénhidrát általában csak nyomokban van bennük, összetételük teljesen jó. Az enyémek sokszor zsírosak, de anélkül is megoldható sokminden. A piskóta a kedvencem, az enyém szinte kizárólag tojásból áll (s nincs tele édesítővel sem, nem is tudom, minek kellene különösebben édesíteni. max. ha arra vágyom, teszek rá egy csöpp gyümölcsöt vagy házi csokiszószt, de anélkül is jó, főleg, ha ételnek eszem, nem édességnek).

2016. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kakaós csiga. :)
2016. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A shop builderen van egy isteni csokis zabpehelyfalatok recept.

Emellett részemről főleg magvak. Illetve nagy gyengém a fahéjas kölesgolyó.

2016. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A shop builderen vannak jók, igen :) Én az islert próbáltam ki, aztán átírtam, hogy ne legyen olyan szénhidrátos, nekem a máktorta jönne be, ha az meg nem lenne olyan kalóriadús :D Az én szálkásításom kissé korlátozó édességek terén, de engem nem kell félteni. A konjaclisztes illúziópudingok is ott vannak (valami kakaós, kávés vagy gyümölcsös folyadékba konjacliszt és édesítő, én már gyümölcsteából is kiindultam, csak dobtam mellé gyümölcsöket), kalória szinte semmi, nem is laktat, nem érzem, hogy ettem, de nasinak attól még igen poén.
2016. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a sima kölesgolyó megy.

Ez nagyon egyszerű, néha ezt is elkészítem:

[link]

2016. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva?
2016. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem pontoztalak, de azért, mert gyümölcsöt nagyon keveset esznek a testépítők.

Nassolásnak legalábbis 1-2-3 db-ot. Ezt sem mindenki. Van, aki egyáltalán nem is eszik gyümölcsféléket.

2016. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!