Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin-monohidrát tömegnövelő...

Kreatin-monohidrát tömegnövelő kúra mellett?

Figyelt kérdés
Nehezen hízok,gyors az anyagcserém.Az étrendemre is figyelek.Így lenne látható/érezhető eredménye a kreatinnak?

2016. ápr. 11. 20:04
 1/7 CsakMester97 ***** válasza:
Megfelelő edzéssel és étrenddel lesz eredménye.
2016. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi szükséged rá..Nem valami nagy dolog, a legtöbben semmit nem tapasztalnak vele

És hát nem is valami fontos kieg.

2016. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő kúra? Érdekes szóösszetétel.
2016. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kivéve ha koxolsz persze.
2016. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tömeget akarsz növelni megfelelő étrenddel és persze megfelelő folyadékbevitelre odafigyelve, pihenést sem mellőzve, igazán intenzív edzés mellett csinálhatsz egy kreatin kúrát, olvass utána hogyan kell szedni ha jól szeded lesz eredménye.

Három éve csináltam először kreatin kúrát és látható, érezhető volt az eredmény. A kreatin monohidráttal én megvagyok elégedve, az időszakos kreatin kúrák segítenek a fejlődésben én is nehezen fejlődő\hízó vagyok tehát hajrá!

2016. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
52%

5-6 napig fogyaszz éhgyomorra egy pupos teaáskanalat napi hatszor, utána napi 3szor, reggel edzés előtt és után.

Ennyit takar a kúra, elsőre természetesen érzel majd javulást.

2016. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phantunnel válasza:
100%
Még szép hogy van értelme. Meglehet van 1-2 kivétel akinek nem igazán hat, vagy valamit nem jól csinált, de többségében működik. Ha a monohidrát nem válna be, akkor még számtalan újgenerációs kreatinvegyület van forgalomban, érdemes kisérletezni.Talán a kreatin az, ami a szteroidok hatását a legjobban megközelíti, hacsak nincs valami veseproblémád akkor egészség károsító hatása nem lesz. Én is nehezen hízó típus vagyok, de a kreatin bizony sokat dobott rajtam.
2016. jún. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!