Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ma kicsit többet ettem...

Ha ma kicsit többet ettem szálkásító diétában, az mennyire lesz probléma holnapra? Jönni fog fel egy kis zsír? Vagy 1 nap nem számít és még jót is tesz? Kb 600 kalóriával fogom ma túllépni azt a mennyiséget amitől még fogyok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnapra úszógumi.


Egy nap semmit nem számít, nem egy nap alatt hízol meg, ez egy sokkal hosszabb folyamat.

2016. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz.
2016. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni. Nem mindenki hízik egy kis plusztól (nekem inkább begyorsul az anyagcserém, utána pedig nem akar visszalassulni hamar s inkább fogyok picit), s az is lehet, hogy holnap emiatt automatikusan kevesebbet eszel, már ha nem tolod le a kötelező mennyiségedet a torkodon.


De akárhogyan is, ez kis mennyiség, ne foglalkozz vele. Ha általában jól csinálod, nem lesz gond.

2016. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!