Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tüntessem el alulról a...

Hogyan tüntessem el alulról a nagy hasamat (nem zsírt)?

Figyelt kérdés
184cm és 82kilogram vagyok.Nem kövér vagyok,olyan problémám lenne,hogy alsó hasi terem kitudorodot,mert elkeztem hizni a kondizás véget. Viszont nagyon gyorsan eszek és ugy mond,ilyen pok hasam lett tőle ki tágult. nem is tudom,hogy hogyan nevezzem ha befeszitem semmi probléma nincs vele látszodnak a kockák de mikor nem szétvagyok terülve alsó hasi téren (alsó 4 kocka) ez miért lehet talán azért mert gyorsan eszek és kitágult gyomrom és a legfontosabb hogyan tudnám ezt el tüntetni (milyen mozgással? és ennek következtébe hogyan táplálkozzak?

2016. ápr. 13. 21:00
1 2
 1/16 clint ***** válasza:

Mozgással meg normálisabb étkezéssel...

( amugy mivan????)

2016. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Cortez70 ***** válasza:

Nagy a hasad és kockás? Naturálban az ritka, mutass képet.

Amúgy jó étrend és kemény edzés kell.

2016. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzés mellé menjen aerob is.
2016. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A hasad alja mögött a belek vannak de ettől függetlenül próbálj meg lassabban zabalni, pláne ha tudod h probléma..
2016. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak az lehet a probléma hogy gyorsan eszek más nem igazán jut eszembe. ugy kell elképzelni,hogy ha be feszitek látszanak a kockák,de ne olyan durván képzeljétek el . de ha nem akkor ki bukik előre nagyon

Csak sulyzős edzést csináltam ilyen aerob sose akkor be iktatok egy ilyet heti hány alkalommal iktassambe és hány percre körülbelül?

2016. ápr. 13. 21:43
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként facebokon lehetet ilyen vidot látni mikor egy hapsi rácsap a hasára és kockás lesz madj egy dagi csávo probálja és röhög egy gyerek xD biztosan láttátok már na ugy nézki nálam is csak nem oylan durva a kocka
2016. ápr. 13. 21:46
 7/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez elég fura. Növi nélkül nem megszokott, hogy valaki ennyire beles legyen, de úgylátszik neked ennyire kitágult a bélésed az evéstől. Szerintem itt nem a sebességen van amúgy a hangsúly, hanem inkább a mennyiségen.
2016. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hányszor kajálsz egy nap?
2016. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

maximum 4szer eszem egy nap.

Reggelire zsemle vagy kenyér fél 8 között . ebédelni mindig 11:40kor szoktam. dél után van hogy uzsizok és 6-7fele vacsizok 9kor fekszem. tulajdn képen nem sokat eszek anem tényleg gyorsan . ebéd 5-10percnél nem több levessel és másodikfélével eggyüt..

2016. ápr. 13. 22:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Viszcerális zsír, vagyis hasüregi zsír.
2016. ápr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!