Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bio táplálék-kiegészítők?

Bio táplálék-kiegészítők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek arról, ha edzés után nem Scitec vagy BioTech kiegészítőket iszom, hanem bioboltban kapható natúr tejsavófehérjét és szintén natúr szőlőcukrot? A biocuccok ugyanis átszámolva olcsóbbak... Hatékonyságban van talán különbség?
2016. ápr. 15. 16:53
1 2
 1/16 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs különbség. Veheted azt is, nem ezen múlnak a dolgok.
2016. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
megindokolnád hogy miért innál cukrot edzés után?
2016. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy az segíti a fehérje felszívódását, de lehet, hogy hülyeség... meg azt is érzem, hogy átlendít a fáradtságon edzés után, ami fontos, mert általában munka előtt megyek.
2016. ápr. 15. 17:22
 4/16 anonim ***** válasza:
aha. és szerinted 2 100 grammos banán a jobb, (45 g ch) vagy 45 gramm szőlőcukor? vajon melyik emeli jobban a vércukrot? vajon melyikben van több értékes tápanyag? vajon melyik jobb a szervezetnek? (amúgy annyi a lényege hogy mikor edzel akkor a szervezet glikogénraktára ürül, amit legkönyebben szénhidrátból lehet fedezni, viszont ha csak fehérjét viszel be, akkora szervezet át fogja alakitani glikogénné, ezért szoktak mindkettőt, hogy az értékesebb és drágább proteint ne kelljen átalakitani)
2016. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jogos, köszi :)
2016. ápr. 15. 17:51
 6/16 anonim ***** válasza:

Én bioboltban nem láttam még tejsavófehérjét, főleg nem olyat, ami olcsóbb lenne, mint egyéb forrásból. Édes tejsavóport már láttam, de annak nagy része laktóz, amit inkább kerülni kéne teljesen, mint kanálszám kajálni.

Tudsz konkrét terméket linkelni? Amúgy nem kell Biotech meg Scitec, vannak sokkal olcsóbb gyártók. Sőt, igazából egyik sem kell, elég ha kajálsz egy jót.

2016. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Cortez70 ***** válasza:
Pedig van. Natura tejsavóprotein. Van savópor is, de protein is.
2016. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 clint ***** válasza:
Heroldka a szölőcukor vmivel jobb edzés után mint a banánban található fruktóz.
2016. ápr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 clint ***** válasza:

Én már láttam a naturán kivül is natur savóproteint, mammut biopiacán.

Abból a szempontból jobb választás hogy semmilyen mesterséges édesítőt nem viszel be.

2016. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A banánban nincs fruktóz ember! Ne legyünk már ennyire dilettánsak. Főleg rutinos válaszoló, legalábbis szoktalak látni. Vagy te is ilyen 3 hónapja edzek aztán gyakorin válaszolgatok típus vagy?
2016. ápr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!