Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout és a táplálék...

Anonimuus8 kérdése:

Street workout és a táplálék kiegészitők?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eddig edzőterembe jártam 1 évig és most megprobálkozom saját testsúlyos edzéssel valamint streetworkoutal. Minden nap edzek futok keményen dolgozok.Egy napi táplálék kiegészitőt összeállitana nekem valaki ? ( Az étrendem összevan állitva tehát nem vagyok balfácán aki azthiszi ,hogy tápkieget szedeek akkor már király vagyok csak ebben nincs nagy tudásom egyenlőre. Én úgy gondoltam ,hogy, Edzés elött bcaa edzés után 100% whey pro, reggel bcaa és lefekvés elött..na ebben tanácstalan vagyok. casein vagy 100% milk complex ? és természetessen vitaminok d,c stb
2015. márc. 25. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy lefekvés előtt melyik megy, mert a milk-ben 80% kazein van, ha jól tudom, a többi tejsavó.
2015. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az étrendem összevan állitva tehát nem vagyok balfácán aki azthiszi...


akkor meg mégis minek a kiegészítő??? és ha nem vagy balfácán, hogy hogy nem igazodsz ki a legegyszerűbb kiegészítőkön.

ha az étrenden rendben van, akkor max vitaminokra van szükséged...

meg egy nyelvtankönyvre :D, vagy legalább nézd meg, miért húzza alá pirossal a szavaidat a géped :D

2015. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig van egy ilyen nyomorék aki beleköt és csak ezért van regisztrálva gratulálok a mai napot te nyerted :)
2015. márc. 25. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
az étrended össze van állítva, de nem tudod mit egyél vacsorára... bazira össze lehet állítva az az étrend...
2015. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ván rá pénz, akkor edzés előtt mehet bcaa, edzés után fehérje turmix, este lefekvés előtt casein vagy túró+fehérje.
2015. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na meg mega daily one, amiből napi 2 bőven mehet + halolaj. Szerintem ennyi elég ha jó étrended van mellé.
2015. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!