Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges ekkora változás 3...

EmiEmii kérdése:

Lehetséges ekkora változás 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Lehetséges, hogy ennek a lánynak ennyire izmos alapja volt a zsír alatt? 3 hónap alatt nehogy már valaki jobban nézzen ki, mint ismert fitnesz modellek...Ha igaz, az nagyon elkeserítő a saját eredményimre nézve...:D


2016. ápr. 16. 00:30
1 2 3
 1/22 Kisboltos ***** válasza:
100%
Ez nem három hónap. Ez itt évek.
2016. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is fogok utána nyomozni, miért fontos? Amúgy nem néz ki jobban, mint egy ismert fitnesz modell. Nem olyan jók hozzá az arányai.
2016. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Inkább a többi instagram fitnesz modellre értettem. Nem fontos persze, nem is kell nyomozgatni, csak ma pont rátaláltam, és nem hittem el, hogy ilyen létezik. Azonban vagy 700 kommentből max 3 kérdőjelezte meg. Ezért elgondolkodtam, hogy most akkor én vagyok a hitetlenkedő 'hater' vagy tényleg ennyire bevesznek mindent az emberek. Ezek szerint utóbbi.
2016. ápr. 16. 00:55
 4/22 clint ***** válasza:
Mindent bevesznek, de gazdagéknál akár elképzelhető is.
2016. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Cortez70 ***** válasza:
75%
Több idő lesz ez.
2016. ápr. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, csak akkor ezerrel kellett nyomatnia! Vagy tízezerrel.
2016. ápr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azon agyalok, vajon látszik-e, ha valaki hízás előtt edzett?

A hasból azt feltételezem, hogy szülés utáni kép. Ha előtti rendszeresen edzett, tehát a zsír alatt ott vannak az izmok, akkor elvileg miért ne lehetne elég 3 hónap? De csak találgatok.

2016. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A fogyása az reálisnak tűnik 3 hónap alatt, ha 100%-ig betartja a diétát. Viszont ilyen izomzatot 3 hónap alatt nem lehet építeni. Minimum egy év, szerintem.
2016. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kamu. Vagy bevágott a csaj három komplett patikát. Ez nem naturál forma. Ha ott lenne az izom a zsír alatt, akkor sokkal vastagabb lenne az előtte képeken, de nem ez látszik. Csontos a válla, és vékonyabb a lába, mint a fogyás után? Hasizma az alapból volt, de máshol semmi.
2016. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Cortez70 ***** válasza:
Gabeszka és Gina látja jól szerintem. Előtte nem volt izmos, az látszana zsírosabban is.
2016. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!