Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan és milyen beosztás...

Hogyan és milyen beosztás szerint fogyasszak táplálékkiegészítőket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kezdőként (17/F, 179 cm, 72 kg) hogyan adagoljam a fehérjét és a tömegnövelő port. Ha reggel bevennék egy adag fehérjét és edzés után tömegnövelőt + fehérjét az megfelelő lenne kezdőként. Egyébként azért szeretnék ilyen készítményeket szedni, mert úgy érzem nem elegendő az a tápanyagmennyiség, amit az étkezésekkel be tudok vinni

2016. ápr. 19. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Grammra számold ki, ne adagra. Tömegnövelő helyett vegyél inkább fehérjét meg plusz ch-t. Max 50% legyen tápkiegből, különben valszeg megfosat.
2016. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:

A legfontosabb egy jó multivitamin lenne, pl multi pro plus.

Reggel mehet a fehérje pl zabpehelyhez. Edzés utánra sem kell cukros tömegnövelő, jobb ha fehérje shake megy pl zabliszttel vagy eszel mellé pufirizst. De ha már megvetted a tömegnövelőt, akkor csak edzés utánra használd.

2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tömegnövelőt eddig is használtam edzés után. Azért kérdeztem, mert szeretnék izomtömeget növelni. A fehérjét és a szénhidrátot azért szedném egyszerre, mert nem tudok elég fehérjét bevinni.
2016. ápr. 19. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
De remélem azt azért felfogod, hogy ha a szilárd kajád továbbra is valami tesze-tosza, összevissza, adagok és makrók szempontjából, akkor a világ összes tápkiege sem fog rajtad segíteni.
2016. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:

" fehérjét és a szénhidrátot azért szedném egyszerre, mert nem tudok elég fehérjét bevinni."


Látom nem értetted meg. Nem azt írtam, hogy ne menjen edzés után fehérje és ch. Csak azt ,hogy nem kell cukros tömegnövelő, mert proteinhez is tehetsz összetett ch-t (nem cukrot) és így is meglesz a beviteled.

2016. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam tömegnövelőt, mert az van
2016. ápr. 19. 21:17
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Én meg írtam, hogy akkor használd el, de utána ne vegyél tömegnövelőt.
2016. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként értem mit írtál, csak hülyén fogalmaztam
2016. ápr. 19. 21:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindegy is. Szóval, akkor használjam a tömegnövelőt el és legközelebb fehérje és szénhidrát legyen. Köszi a helpet + infot,egy a zöld
2016. ápr. 19. 21:23
 10/10 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen. :)
2016. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!