Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidtól megváltozhat a külső?

Szteroidtól megváltozhat a külső?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl. az arcvonások megváltoznak.
2016. ápr. 19. 18:53
1 2
 1/11 Kisboltos ***** válasza:
Ha nő vagyok akkor elég erősen befolyásol.
2016. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
Több éves szteroid használat igen, de a növekedési hormon még jobban megváltoztatja a fizimiskát.
2016. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is mondta...


Szóval igen, hatással van. Ha nő szedi, úgy fog kinézni, mint egy férfi. Ha pedig férfi szedi, egy borneói gorillacsalád ezüsthátú alfahímjére kezd majd hasonlítani.

2016. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
magyarok között főleg Tóth Daninál látványos. Nagyon nagyon szimpatikus a pali, viszont elég disznó feje lett...
2016. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ha pedig férfi szedi, egy borneói gorillacsalád ezüsthátú alfahímjére kezd majd hasonlítani."


Neeem, az ezüsthátú gorillák szép, tekintélyes állatok.


Az egyik exemnél elég szembetűnő volt a változás, arcra inkább fogyatékos neandervölgyi lett, mint gorilla, de a legdurvább hatása a cuccnak a himbilimbijére volt. Mindig azt hittem, hogy ezzel csak riogatják a férfiakat, de nem...

2016. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:

"de a legdurvább hatása a cuccnak a himbilimbijére volt. Mindig azt hittem, hogy ezzel csak riogatják a férfiakat, de nem..."


Az exed nem értett a dolgokhoz, azért lett gondja. Mikor megy a tesztó, akkor jobban is működik a cerka, mint anélkül. Ha a kúra után nem csinál jó visszaállítást vagy semmit, akkor van a gond, mivel utána hónapok kellenek, míg a saját tesztoszteron termelés magától rendbe jön. Jó utókúrával viszont nem lesz gond.

2016. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak honnan az életből tudják, hogy tényleg az van-e benne a cuccban amire számítanak.

Mert eladok egy full fogyatékos gyereknek egy ampullába "Trent" ami igazából napraforgó olaj akkor azt megveszi.

Max feljelentenek és életfogytiglant kapok:D.

2016. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
Fogyatékosnak eladhatod, de aki ebben jártasabb az kiszúrja a színből, állagból. Meg nekik megvan a dílerük, nem vesznek tőled olajat.:)
2016. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem is akarok árulni.:DDD
2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Reméltem.:)
2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!