Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a Myprotein tömegnövelő...

Ez a Myprotein tömegnövelő alkalmas napközbeni fogyasztásra is?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól értem, ez zab+tejsavó. Mi a véleményetek? Tömegelek jelenleg, úgyhogy szerintem jó vétel lenne. Ráadásul 50% akcióban van.


2016. ápr. 19. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem veszel magába külön tejsavót meg zabot? kicsit olcsóbb lenne sztem
2016. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a kérdésre válaszolva igen, mehet napközben is, nem csak reggel.
2016. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól saccolom az adatok alapján, kb a fele tejsavó, a fele zab.

Ha a feltüntetett ár már az akciós, akkor nem éri meg. Ha ennek jön le a fele, akkor OK.

3 kg fehérjét megkapsz 10 ezerért... Hozzá ugyanennyi zab 2 ezer körül. Tehát 6 kg 12 ezer kb. 5 kg így kb 10 ezerből kihozható.

2016. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet amellett dontok, azt ugy pontosabban lehet adagolni.
2016. ápr. 19. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a cikkben találsz javaslatot az arányokra is:


[link]

2016. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az hülyeség. annyit rakj bele amennyi neked kell. ha egyböl tudsz enni utána nyilván nem kell bele 50-100 gramm zab, hanem elég a 20-30g is. bedobsz mellé néhány almát vagy banánt, meg egy kanál fehérjét, az simán elég, eltömit. hazafele megiszod, mikor hazaérsz, akkor meg eszel rendesen. de ha nem tudsz edzés után pl 1 óráig enni, akkor sem fogsz kevésbé fejlődni.
2016. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!