Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni tömegnövelő - jó...

Otthoni tömegnövelő - jó ötlet-e, jók az arányok?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamnak rendelni a következőkből:

Creatine Monohydrate ( MyProtein )

Impact Whey Protein ( MyProtein )

Dextrose ( MyProtein )

Ezeket szeretném venni Egy gyártótól persze.

Először is : Azt szeretném,hogy erre a kérdésre CSAKIS olyanok írjanak,akik hozzáértőek, és ha lehet azok akik azt szeretnék mondani,hogy " Nem érdemes/Kajából vidd be" ,azok kérem mellőzzék most a kommentelést.

A kajáról is gondoskodom nyilván,de edzés utáni shake-et szeretnék készíteni.

Arányok:

Fehérje: 2 adag ( ~50g - amiből ~40g maga a fehérje )

Dextróz: 2 adag ( ~50g )

Kreatin: 1 adag ( ~5g )

Újra elismétlem. Ha lehet azok most kérem mellőzzék a válaszolást,akik azt szeretnék,hogy ne vegyem meg a táplálékKIEGÉSZÍTŐket.

Ha esetleg van más ötleted,más gyártótól, lehetőleg hasonló árban,azt is meghallgatom.

U.I. : Tudom,hogy dextrózt lehet olcsóban is szerezni MO-n ,de én nem ott élek.

Köszönöm,hogy végigolvastad és elnézésed kérem,hogy ilyen hosszú lett.



2015. okt. 24. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

fehérjéből és szénhidtátból is bőven elég 0.5gramm* testtömeged az edzés utáni shake-be, kreatinról meg:

[link]

2015. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nehezen hízok , és ~60kg vagyok. Tehát elvileg akkor 30g kellene fehérjéből, és ugyanennyi chból..biztos nem lesz jó ez így ?
2015. okt. 24. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

2.5 adag ch mehet bele

és szárazon shakeld össze a 3 féle anyagot

2015. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

Én a nehezen hízóknak sem ajánlom a sok cukrot, még edzés után sem.

2015. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akár nehezen akár könnyen hízol, az edzés utáni ch a visszatöltést szolgálja, ahhoz pedig 0.5*testtömeg bőven elég... a súlygyarapodásról pedig a megfelelő étrended fog gondoskodni, nem az, hogy iszol e cukrot edzés után, vagy nem.
2015. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
cukrot szedd ki belőle szerintem is. de a legjobb ha haza mész és eszel egy rendes adag kaját, amibe van ch (rizs tészta) fehérje (marha pulyka csirke hal) zöldség (brokkoli uborka saláta paradicsom) és zsir is (mogyoró lenmag olaj mandula)
2015. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
direkt megkért 3* hogy ne adjunk ilyen választ :D
2015. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A gáz az,hogy reggel edzem , suli előtt ,és ezért kellene nekem a gyorsch .

Köszönöm kedves utolsó,hogy legalább te felfigyeltél rá :)) . Akkor most picit összezavartatok..Most akkor tegyek ennyi cukrot,vagy tegyek többet vagy tegyek kevesebbet :)) ? Kicsit egységesebben légyszíves.

És elnézést azért hogy ennyit kérdezősködöm,csak addig készen vettem a tömegnövelőt.

2015. okt. 25. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
és akkor mi van? megfőzöl otthon 125 gramm rizst és pele rakod egy dobozba, majd edzés után suliba vagy bárhol megeszed. ha a shaker elfér a táskádban, a doboz is.
2015. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves herold,hogy alkalmaztad ezt a nagyon szép és figyelemreméltó matematikai képletet .

Nos,mivel ezek szerint te annyira "reál-beállítottságú" vagy,nem is várhatom el tőled,hogy pontosan értelmezd mindazt ,amit fentebb leírtam.

Újra leírom, és most kérek MINDEN olyan embert aki úgyszintén reálbeállítottságúnak érzi magát és nem képes értelmezni a fentebb leírtakat :

Kérlek szépen ne válaszoljon csak az,aki EGYETÉRT azzal,hogy shake-t fogyaszthatok edzés után, táplálékkiegészítésként. Minden olyan kedves ember mellőzze a kommentelést,aki szerint inkább most kajával kellene megoldanom,mivel ezt már leírtam,ha jól emlékszem, immár negyedjére :) .

2015. okt. 25. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!