Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend mellett 0...

NemtudomOk? kérdése:

Tömegnövelő étrend mellett 0 hízás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

180cm 67kg 17f

Egy olyan kérdésem lenne hogy miért nem sikerült egy dekát sem híznom fél hónap alatt? Naponta 140g fehérjét megeszek amiből 100g csirke, és napon 200-250g szénhidrátot.Eléggé stresszes vagyok az utóbbi időkben mivel semmi nem jön össze, lehet hogy talán ez az oka?



2016. ápr. 20. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
250g ch tömegelésnél nem sok. Emeld. Zsír beviteled meg nem is írtad.
2016. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másik, meg hogy fél hónap az semmi időintervallum.
2016. ápr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Neked ennyi ch kevés, de zsírt sem írtál. Zsírból is kell 1g x ttkg.
2016. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kevés zsírt eszel, akkor annyival akarsz tömegelni, amennyivel én mozgás nélkül lassan, de biztosan tudnék fogyni alacsony nőként... Pár éve életem legpasszívabb korszakát éltem, úgyhogy tapasztalat.


De amúgyis nyilván kevés a kalória, ha egyszer nem jön a tömeg (jó, lehetne még felszívódási zavar meg betegség, de ahhoz sok evés mellett kéne ugyanennek lennie. 250g pedig nem olyan sok).


Nagyon szór a kalóriaigény, van, akinek ennyi is elég, de van, akinek JÓVAL több kell.

2016. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit kene ennem ami fedezi a napi zsirbevitelt?
2016. ápr. 20. 14:01
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Lenmagolaj, halolaj, oliva, magvak.
2016. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!