Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arra gondoltam hogy össze...

Fritz János kérdése:

Arra gondoltam hogy össze akkarok rakni egy kiseb konditermet haveroknak, meg magamnak csak nem tudom hogy megérné-e mert elég drága össze rakni egyet hogy épitkezni is kell hogy elférjenek az eszközök szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 15:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Egyenlöre kombi fekpadom van 2 fajta ket kezes rud,egy par egykezes,haspad,kettlebel,ab genereter,valtozthato doles szögü pad

Ehhez szeretnek venni kondigepet,huzockodot,sulyokat meg,francia rud,scot pad,box zsak szerintetek ennyi eleg hogy at mozgasuk magunkat ?

2016. ápr. 20. 17:11
 12/25 anonim ***** válasza:
Vera, szabadsúlyra gondoltam. Villából állsz fel a rúddal.
2016. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ok, jogos. Mentség, ha kezdőként ez eszembe se jut? :D
2016. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
:) Kényelmetlenebb, mint az erőkeret, az igaz.
2016. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
T. Vera ezen meghaltam :DD - továbbá ja, ha mindig félrerakjátok a pénzt, 5 év mulva el is kezdhettek edzeni, király!
2016. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Számolgatós kiscsajnak:

Persze ha veszel egy csirkefarmot, akkor nem kell többet költeni tojásra és csirkére.


Megeszel napi 4 tojást + fél kg csirkemellfilét, 820 naponta , majdnem 300k évente + a haverok!

Van 4 másik ilyen haverod, akkor 1,5 millió forint évente! Teljesen természetes is az egész, hétköznapi példa, szinte a csirkének is jó!


A vizet a patakból fogod hozni dézsával, a kenyeret magad sütöd tehénszarból, a kemencét/házat szintén tehénszarból húzod majd fel, mert ez teljesen bio.


Nehogymá' a nagyvállalatoknak fizessünk drága pénzeket, nem kell számla és mellé bankkártya, majd tehénszarral fizetnek munkahelyen!

2016. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
... és a vöröshagymában van a vitamin, meg persze a tehénszarban. Teljesen bio, teljesen SodoSopa.
2016. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha valaki nyit egy konditermet rengeteg pénzt, időt, energiát és véres verejtéket beleöl. Nem kéne úgy beállítani mint valami kötsög vérkapitalistát aki pénzt mer kérni hogy ha beenged téged edzeni. Ez vicc kategória. Főleg kisebb termek alig termelnek valami profitot, az nem is a kaszálásról szól, hanem hogy olyannal foglalkoznak ami az életük fontos részet képviseli. Meg amúgy is kapsz egy szolgáltatást, nehogymár felháborodjál, hogy nem ingyen jár a mosolyodért.
2016. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a másik meg hogy emberek, most komolyan, nem tudtok havi 10 ezer forintot kifizetni? az szerintetek sok? ha csak havi 20x lementek edzeni, akkor is alkalmanként 500 forint, amit akár diákmunkával is 1 óra alatt megkerestek. a havi 10, az 2x8 óra meló még a legsz.rabb fajtából is. ez sok? komolyan?
2016. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Annyit se muszáj költeni rá. 5600 nekem a terem egy hónapra. Meg tudnám fizetni a drágábbat is de én az egyszerűt szeretem. Meg ez közel van.
2016. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!