Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Boxzsák ütögetése jó lehet...

Boxzsák ütögetése jó lehet zsírégetéshez?

Figyelt kérdés
Szoktam kocogni, meg néha tabatázni, de szeretnék valami újat. Van boxzsákom, és arra gondoltam, azon is lehetne szálkásítani (meg azért nem árt ha tudok ütni :D). Jó gondolat?
2016. ápr. 20. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne arra figyelnél amit megzabálsz, he?
2016. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az hogy leugrálsz 300 kalóriát, az annyit is ér. 300 kalóriát.
2016. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi, mert figyelek rá. Nem számolgatom a kalóriákat, mert nem vagyok fanatikus testépítő, de azért van fogalmam a zsír-fehérje-szénhidrát arányról. És nem kérem a Sárga Kapszulát se, 549-szer olvastam már. Valaki értelmes?
2016. ápr. 20. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
most irtam le a legértelmesebb választ.
2016. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha félgőzzel csinálod, féleredményed lesz. De azt felejtsd el, hogy amit most csinálsz szálkásításnak hívod, mert ez nem az.
2016. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kalóriát nem fanatikus testépítők számolják, hanem aki eredményt is akar,persze nem csak ezen múlik.
2016. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

HeroldKa, köszi, nem neked írtam hanem az előzőnek.


Ne a szavakon lovagoljunk már, mondom nem vagyok testépítő, egyszerűen annyit kérdeztem, hogy éget-e zsírt a zsákolás. :D Erre szeretnék választ kapni, 90%-ban már sikerült is, köszönöm. :)

2016. ápr. 20. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Zsír csak akkor ég, ha felgyújtod.

Kalóriadeficit és megy le zsír is.


Igen, a boxzsák ütögetéssel is lehet fogyni.

2016. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kardiónak megfelel. Attól viszont, hogy egy zsákot püfölsz magadtól nem fogsz megtanulni se ütni, se boxolni rendesen.
2016. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha edzésen edzői felügyelet mellett nem tanultál meg szabályosan ütni mozogni és nekiállsz magadtól zsákolni,akkor rögzül a hibás szabálytalan mozgás amiről nagyon nehéz lesz lenevelni magad ha a későbbiekben lemennél edzésre.

de kalóriát éget az eszetlen püfölés is.

van is egy ilyen edzéstípus csajoknak fittbox a neve,ott is összevissza csapkodnak egy órát.

2016. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!