Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen zsirégetőt szedjek...

Milyen zsirégetőt szedjek majd szálkásitáskor?

Figyelt kérdés
Most még tömegelek, egészen áprilisig. A jövőbe gondolok, mikor szálkásitani fogok majd, akkor más étrendre lesz szükségem. Tömegnövelő helyett, 100% Wheyt veszek majd, és gondoltam valami zsirégetőre is. Melyik legyen az? A ProNutritiontól vásárlok, mert Romániában élek. Lenne sok fajta, de nem tudom melyik lenne a leghatékonyabb. Van egy olyan amibe L-carnitin, Jód és Króm lenne, van egy olyan ami CLA magába, Van egy olyan, aminek a neve LIPOX, zöld tea, kofein, és egyéb növényi dolgok.. Melyik lenne jó? Kellene még venni BCAA-t?

2015. nov. 1. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Főleg ha nem bírod a koffeint.
2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Birom a koffeint, de szeretnék nyárára kockahasat, ami a tömegnövelés miatt nem nagyon látszik. Miért felesleges? Vannak mellékhatásai?
2015. nov. 1. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, zsírégető nélkül is lemegy az a zsír :D
2015. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah. Az aerob meg az étrend viszi le a zsírt, a zsírégető csak segít, de nem létszükség.
2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De jobb mint semmi, nem? Ha segit akkor az jó. Csak hogy milyet vegyek?
2015. nov. 1. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam több félét is, de hidd el, semmire sem jó. Az egyetlen pozitívuma számomra az volt, hogy pörgetett a koffein. Ez diéta alatt nagyon kellett, amúgy zombi voltam. Ugyan ezt el tudom érni jóval olcsóbban kávéval. A zsírégetőnek fogyásban kb. annyi haszna van, hogy ha 1 hét alatt 1 kg-t adsz le, akkor zsírégetővel kb. 1.1kg-t. Elhanyagolható, nem éri meg. Ha annyira nem érdekel, hogy semmire se jó, mert te minden áron akarsz venni, mert kell és muszáj, akkor az L-carnitin érhet valamit, de mint mondtam, elhanyagolható.
2015. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kreatin, hogy jobban bírd, a több edzés önmagában is égeti a zsírt.


Erre a HMB még rá segít és plusz energiát mozgósít, felszabadítja a zsírt és elégeti.

A kreatin és HMB együtt nagyon jól hat. Viszont a HMB csak akkor ér valamit ha nagyon keményen rádolgozol.

Végül is minden csak akkor hat igazán.


A CLA segít még zsírt égetni és nem engedi leépülni az izmot

és az L-carnitin is jól mozgósít.

2015. nov. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-ossal egyetértek, semmit nem érnek ezek. Mindenféle csoda dolgokat állítanak ezekről az anyagokról, de valójában semmi észrevehető eredményünk nincs. Lehet, hogy statisztikailag valami kis hatás kimutatható, de azon sem csodálkoznék, ha az összes ilyen irányú kutatás pénzelve lenne, hogy kimutassák ezeknek a hasznosságát.

Én is így voltam az elején, összevásároltam minden sz4art , aztán lassan elkezdett leesni, hogy szinte egyik sem hozott semmilyen értékelhető változást. Aztán kiderült, hogy nagyon sok tapasztalt ember elmondja ezt sok helyen, csak az ember nem onnan tájékodózik, hanem például a builderről, akik az ilyen cuccok árusításából élnek. Na meg rengeteg olyan hülye van, aki beképzeli magának a hatást. Olyan véleményeket olvasok builderen, hogy elképesztő. Mikor valaki odaírja a fehérjéhez, hogy érzi, hogy ez jobban visszatölt, mint a másik, meg két hét alatt 3 kiló izmot hozott.

2015. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kreatin és a HMB tutira segít. Ha pl a HMB-t nem veszem be időben, akkor érzem, hogy fáradok és csökken az erőm ég az izmom, viszont amikor rendesen nyomom be egy óránként, akkor szinte megtáltosodok tőle.


A kreatin és a HMB hatása között érzésre annyi a különbség, hogy a kreatin hatása csak pár hónap kihagyás után érződik megint.


A HMB viszont folyamatosan szedhető és mindig jelentkezik az, hogy könnyebben megy a tekerés tőle ha szedem. Mondjuk ez más jellegű izom munka de a lényeg mindegyiknél ugyanaz. Könnyebbé teszi az erő kifejtést, ami már önmagában is égeti a zsírt. Ezek nélkül jóval gyorsabban elfárad az ember. Ezt érdemes megfigyelni mindenkinek önmagán és nem kell hinni senkinek, sem a reklám oldalaknak se pedig nekem vagy annak aki ellenkezőjét mondja. Ki kell próbálni és meg kell érezni a különbséget, hogy mennyi többletet ad erőkifejtés tartósságában.

Ezt én magamon már megtapasztaltam. Nem hiszek én se másoknak, csak ha magam is kipróbálom és megtapasztalom.


Lehet olvasni is róla, de a tapasztalat az mindennél többet mond: [link]

2015. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!