Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyesen hol tudok venni...

Személyesen hol tudok venni olcsóbb ( max 3000 ft) 1KG os étkezési zselatint?

Figyelt kérdés

Tudom a google a barátom , akkor inkább úgy kérdezem , hogy aki személyesen szokta venni ( nem rendeli) hol veszi? Biobolt ? Teszkóba , auchanba csak 25 vagy 50 grammos van.Izületekre jó hatással van ha minden igaz azért vennék belőle.

Köszönöm a segítséget!


2016. ápr. 28. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Személyes átvétel soltvadkerti üzletünkben.

6230.Soltvadkert

Árpád u. 16.

Tel.: +36309286770

Tel/Fax: +3678481368


Nyitva Tartás:

H-P.: 08:00-12:00

Sz.-V.: Zárva



Máshol nem nagyon fogsz találni

2016. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is onnan vettem, amit az első linkelt. Ott van elég jó áron más is, én annak idején vettem még onnan ezt-azt. A Kévés Béla Kft. néven jót mosolyogtam, de amúgy tök korrekt volt minden, a lebonyolítás és a termékek is.
2016. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mindig tőlük vásárolom. Viszont először vettem 200 bloomosat, az finom darabos volt, mint mondjuk a nádcukor. Következő alkalommal kipróbáltam a 240-eset, ugyanolyan volt. Mikor harmadjára vásároltam, olyat, mint másodjára, akkor viszont a 240-es egy ilyen por állagú zselatin lett, homokszemnél is kisebb szemcsék.


Nem értek hozzá ilyen szinten, de gyanítom, hogy az a második a 240-es valójában 200-as volt, és az igazi 240-es rettenetesen finomra van eldolgozva. Teljesen máshogy kell elkészíteni, az íze is más, valamint a magához kötött víz is több. Csak mondom, hogy személyes tapasztalataim alapján én inkább a 200 bloomosat ajánlom.

2016. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!