Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig szálkásítsak?

Meddig szálkásítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Január február óta kezdtem el figyelni az étrendemre legtöbbször csirkemellt, rizst vagy salátát ettem. Mindig számoltam a kaloria bevitelemet. Amikor elkezdtem 78kg voltam 175 cm-el 22% testzsírral amit azért elég soknak találtam pedig nem voltam egy kövér gyerek.(focizom 10 éve) most 69 kg vagyok sajnos a testzsír százalékomat nem tudom mert netfitt felmérésnél néztük télen. Sokat fogytam viszont a hasam alján és a derekamnál van még uszogumi,de jóval kevesebb mint régen. Amikor elkezdtem 70kg volt a célom. Viszont most nem tudom hogy elkezdhetek e tömegelni egy kis izmot felszedni vagy még folytassam a szálkásítást? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2016. ápr. 28. 22:50
 1/2 crudy ***** válasza:
Ha van még úszógumi akkor fogynod kell még. De ez nem szálkásítás. A szálkásítás az az amikor már jelentős izomtömeget magadra pakoltál akkor mindenképp fel megy egy kis szír is. Ezt persze minimalizálni kell. Végül ezt a keveset lepucolod. Hiába kezdesz izomépítésbe ha még van felesleg mert akkor később már izmosabban kell majd letakarítanod ami nehezebb, mivel ilyenkor izmot is vesztesz. Először fogyj még addig h már kevés felesleged legyen, utána mehet a tömegelés majd a kellő izomtömegnél kezdhetsz szálkásítani.
2016. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

szálkásíanod kell még jól írják,


a tükör a kontroll, a testsúly nem meghatározó, lehet még többet is fog mutatni mondjuk 74 kg leszel eres hassal


a lényeg, hogy tisztítanod kell a kaját és még precízebben étkezni mint eddig, különben nem megy le a kényes részekről és persze megfelelő mennyiségben edzeni, pihenni és vízet inni. ennyi a "titok".

2016. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!