Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi b kategóriás rántott...

Mennyi b kategóriás rántott halat ehetek ha fogyózom és jól csinálom?

Figyelt kérdés

Màr kb egy hete hogy fogyózom és 1.5 kg kevesebbet mutat a mérleg sok pipi husit eszem zöldségekkel hanyagolom a gyümölcsöket tésztàról pedig tértem teljes kiörlésűre kenyeret nem eszem csak néha kevés rozs kenyeret. Ha kicsit megéhezem,akkor egyből eszem valamit és ahogy közeledik az este úgy eszem egyre kevesebb szénhidràtot.


Ma ezeket ettem:

Reggel:

T.K. tészta főtt husival zöldségekkel.

Kb3 óra múlva megéheztem ezért megettem egy natúr jogurtot almàval.

1 óra múlva megint éhes lettem ezért ettem megin husit tésztàval és egy szelet kenyér.


És most itt vagyok.

Az időpontok nem pontosak kb. Lehet rosszul mondtam.


168 cm magas vok.

75 kg ról fogytam kb 5\6 nap alatt kb 1,2 kg ot.

Cainàlok nehéz súlyzós edzést majd utànna kocogok min 30 percet.


Mennyi ràntott halat ehetek ma zöldségekkel kevés rozs kenyérrel?


2016. ápr. 29. 15:58
 1/8 anonim válasza:
A rantott dolgok nem igazan dietasak. Szamold ki a napi kaloriaigenyed, es hogy eddig mennyit fogyasztottal el belöle. A maradekot elosztod a mai fennmarado etkezesek közt, kiszamolod mennyi zöldseget es kenyeret akarsz ennyi, a maradekot meg visszaosztod a rantott halra es grammra pontosan meglesz mennyit ehetsz belöle.
2016. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiszen te ki se számoltad az étrendet csak hallottad hogy ilyeneket lehet enni vagy mi? Rántott cuccok egyáltalán nem kéne mert a panír az egyenlő a szarral. Alma se kéne szerintem mert gyümölcscukor felesleges
2016. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Panírt is lehet teljes kiőrlésű kenyérből csinálni. Számold hozzá a benne levő ch-t, ha neked ennyire fontos.
2016. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Anthony Cade: nem a ch a "baj" a rantott dolgokkal, hanem hogy a panir felszivja a zsirt.
2016. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor számolja bele azt is. De ne mangalicazsírban süssön szálkásításban, kókuszzsírtól nem hiszem, hogy annyira félni kell.
2016. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Napraforgòolajban szokok sůtni. Nincs màs itthon.

Milyen olcsò màs olaj Van? Nem àl jòl a helyzet anyagilag.

Ès egy megbìzhatò kalkulàtort tudnàtok linkelni.

2016. ápr. 29. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szokok sütni lol.
2016. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napraforgó is jó, de a kókuszzsír jobb. Drágább, de többször lehet használni, úgy vettem észre. De ha nem rántasz, akkor meg egészen minimális kell.
2016. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!