Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Schöneker László, Magosi,...

Schöneker László, Magosi, Molnár Péter és ezek a híres magyar physique versenyzők tényleg lehet hogy naturálok?

Figyelt kérdés
Pl Schöneker Laci edzéstervét olvastam, heti 6 nap napi 2X 2 órát edz, az egy dolog hogy zet egy dolgozó ember nem bírja megcsinálni, de ez már egy naturálnak alapból sok lenne nem?
2016. máj. 2. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

"Pl Schöneker Laci edzéstervét olvastam, heti 6 nap napi 2X 2 órát edz, az egy dolog hogy zet egy dolgozó ember nem bírja megcsinálni, de ez már egy naturálnak alapból sok lenne nem?"


Nem, ha alszol egész nap és csak enni kelsz fel meg edzeni. De ez kivitelezhetetlen. Tehát valószínű nem a Csumbótól ekkorák, hogy szépen fogalmazzak. Molnár Peti meg a kedvenc magyar testépítőm, de elég ránézni, lerí, hogy cuccol, mint mindenki.

2016. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet jumbo hardcoret szednek :D
2016. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem naturalok.
2016. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, én erre a Molnár Péterre gondoltam:


[link]

2016. máj. 2. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha Vörös Zoli lehet naturál, akkor ők is. Zöld jumbo hozza az igazi tömeget.
2016. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác se, de tudom kire gondoltál egyébként.
2016. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A híresebb Molnár Peti, Vörös Zoli és ezek a szintű testépítők bevallják hogy kokszolnak. (mondjuk vicces is lenen ha nem)


viszont a fent felsoroltak mind naturálnak állítják magukat.

2016. máj. 2. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ebben azért annyira járatos, talán valami nagyon nagyon jó genetikával elérhető az előbb linkelt forma, de aki versenyzik az általában nyom valamit.
2016. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!