Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hízékony nő, tömegnövelés,...

Hízékony nő, tömegnövelés, hogyan?

Figyelt kérdés

Heti 3x jutnék el edzeni, mert sajnos munkahelyet váltok, több órában fogok dolgozni. Elég lehet ennyi edzés is? E-mellé még egy futást/alakformáló (aerob) órát raknék be. A kaja a másik kérdés, nem tudom, mennyi szénhidráttal kéne neki indulni. Mostanában összevissza ettem, nem számoltam semmit. 1-2 kg jött fel úgy egy hónap alatt. 150-200 gramm közötti lehetett általában a szénhidrát, nagyjából azért figyeltem. Sok csaló kaja is volt, de szeretnék tisztábban kajálni,hogy izmot tudjak növelni és ne zsírt hízzak. Összesen 13 kg-t fogytam, pechemre izomból is..szar étrend mellett. Ezt szeretném helyre hozni, jelenleg hot ironra járok heti 3x és futok emellett 2x fél órát és 2x 15-20 percet, egy hét múlva lesz program váltás ( 6 hétig ment egy program). A munka váltás miatt nem fogok tudni járni hot ironra,mert nem tudom előre a beosztásomat,ezért szeretnék súlyzós edzést végezni. (Ja, és valószínű, hogy baj van a cukrommal, jövőhéten derül ki az eredmény.) Bocsi,hogy ilyen hosszú lett és köszönöm annak, aki elolvasta!

164 cm/ 53 kg 20/L



2016. máj. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell belőni, úgy, hogy nagyonmax egy kiló jöjjön rád havonta, de inkább csak fél. A többi zsír. Ha a 4-5 g sok, akkor vedd vissza.
2016. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CsakMester97 ***** válasza:
3-4-5 g/ts szénhidrát , 1g/ts zsír , 2g/ts fehérje kezdetnek, innen látod mennyire zsírosodsz és annak függvényében alakítod a továbbiakban az étrended.
2016. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony,egy valószínűsíthetően inzulin rezisztensnek napi 3-5g/ttkg ch...Te jó ég...

Ha valóban ez lesz a problémád,akkor a ch-t tartsd max 1-1.5g-n és a zsírral kell elkezdened bűvészkedni,beállítani,abból kell fedezned a kalória pluszt.1 Mert nem tehetsz mást ilyen problémával.2 így egészségesebb is.Lehet egyébként,hogy az inzulin rezisztens étrendben szereplő napi 6 étkezés,a kiegyensúlyozott tápanyagbevitel rövid idő alatt helyrerak,de ez nem jelenti majd azt,hogy utána két pofára lehet enni a ch-t.Ha már egyszer ilyen problémád volt ilyen fiatalon,akkor váltanod érdemes a természetesebb,egészségesebb alternatívára.

2016. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!