Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi marad meg a Danabol...

Mennyi marad meg a Danabol kúra után ha még nem értem el a természetes határaimat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy akkor elég sok megmarad. 100 darabos kúrát tervezek de mint mondtam még nem értem el a természetes határaimat. Kérlek a kérdésre váaszoljatok :) Előre is köszönöm :)

2016. máj. 6. 18:11
 1/7 Cortez70 ***** válasza:

Nem olvasol vissza? Most válaszoltunk meg egy ilyen kérdést pár sorral lejjebb:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7776..

2016. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom ugyanaz a hülye, aki azt mondja 8 éve edz, de most hirtelen nagyon sürgős 1 hónap alatt kibaxni magát danabollal. Hiteles.. főleg a soronként min. 1 szmájli írással
2016. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz te majom? Milyen 8 éve? Úgy bírom hogy kérdezek valamit és akkor jönnek ilyen senkiházi majmok osztani az észt... Dugulj már öcskös és hagyd a nagyokra a témát, menj vissza inkább esti mesét nézni, úgyis már takarodó van!
2016. máj. 6. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
vicces amikor májusban hirtelen gyors danabol kúrakat tervezgető lelki sérültek kisgyerekezgetnek
2016. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyi nem marad belőle. (Max 1-2kg megfelelő levezetéssel)
2016. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:

ha szálkásabb tipus vagy, akkor max visszanyered az azelőtti méreteidet, bár lehet bucsút inthetsz a formának, és nehezebb lesz tisztán tömeget növelni...

Ha hízosabb tipus vagy, zsírosabb dagadtabb külsőd lesz utána izmosnak gyurosnak semmiképp nem mondható.

és emellé a mellékhatások.....

2016. máj. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2016. máj. 7. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!