Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A keskeny derék és csípő...

A keskeny derék és csípő eléréséhez csak diétázni kell, vagy vannak rá külön gyakorlatok is?

Figyelt kérdés

A V alakot szeretném elérni, még messze vagyok tőle, mert sok zsír van rajtam, csak nem látok tisztán ebben a kérdésben hogy pusztán diéta kell hozzá, vagy különböző gyakorlatok is.

A válaszotokat előre is köszönöm!



2016. máj. 6. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jócskán genetika kérdése is de nyilván rengeteger lehet javítani rajta ha szép nagy hátat, vállat építesz és lepucolod a zsírt magadról amennyire tudod.
2016. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nincs vékonyító gyakorlat. Nem tudos szabályozni, hogy honnan fogyj. Diéta kell és aerob/kardio edzések az erősítő edzések mellé és majd lemegy a zsír az óhajtott részről is.
2016. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!
2016. máj. 6. 21:57
 4/6 anonim válasza:
Mi az az aerob/ kardió ?milyen gyakorlatokat takar?
2016. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Kocogás, bicajozás, lépcsőző gépezés, úszás, ellipszis trénerezés, stb. Aerob akkor ha a pulzus 110-130 között van. Tehát ez alacsonyabb intenzitásnál áll fenn. Kardio tartomány pedig magasabb pulzusnál van.
2016. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most milyen alkat vagy?

Körte? Homokóra?

Cseréljűnk!

Nekem V alkatom van lány létemre... genetikailag fèrfiakat megszégyenítően keskeny a csípőm. Csak 20 cmvel nagyobb a derekamnál. Hozzà kiugróan széles a vállam, ès a mellem is nagy, ami eléggé groteszk

így együtt, csípőm, fenekem meg nincs hozzá. Hidd el nem olyan jó az a V alkat, ha választhatnék inkább lennék csípőben erősebb.

2019. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!