Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti melyik napszakban edztek...

Ti melyik napszakban edztek általában? Nem vagytok fáradtak, bágyadtak a nap hátralévő részében?

Figyelt kérdés
Én dél körül fogok neki és úgy fél 2-kor végzek. Nagyon jól esik és élvezem is csinálni, edzés után 1 órát még pörgök és van energiám bármit elvégezni, de utána elálmosodom, bágyadt és fáradt leszek, már csak feküdni van kedvem, vagy aludni. Nem jobb estére időzíteni az edzést?
2016. máj. 9. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek kora délután edzeni, a reggel meg egyenesen kizárt. De mindenkinek más jön be.
2016. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Délután 3 körül. De mindegy csak ne kora reggel legyen.
2016. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel egyszer próbáltam eddig edzeni,az edzés felénél összeestem kb,pedig ettem előtte,de nekem kell 2-3 szénhidrátos kajálás,én 2 előtt nem edzek soha,általában 4-7 között szoktam
2016. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20-22 között
2016. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
délután 5-6 körül
2016. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Este 6 órakor szoktam edzeni. Nekem ez az időpont a legmegfelelőbb. Nem szoktam elfáradni, inkább fittebbnek érzem magam edzés után.
2016. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este 6-kor tudom elkezdeni. Az elején csak bezuhantam utána az ágyamba és nyöszörögve könyörögtem a családtagjaimnak, hogy kenjék be a hátam sportkrémmel... :) Aztán beállt a szervezetem a terhelésre, és igazából feldob.
2016. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:


Te is izomlázaktól szenvedtél? Mert annyira rossz, ha kihagyok pár hónapot és újra nekifogok edzeni, az izomláz miatt alig tudok mozogni.

2016. máj. 10. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen túl kell esni. Majd elmúlik. Ez a büntetés, mert abbahagytad!


Amúgy nem is az izom fáj, hanem a helye... Ha lenne, nem fájna. Ha sírsz a fájdalomtól, csak izzad a szemed.


Lelkesítselek még? :)

2016. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!