Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szedjek tömegnövelőt?

Szedjek tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 160cm /46kg. Nem vagyok vagyok kövér de nem is csont vékony, van egy kis úszógumim és kis zsír a fenekemen , ami nem lenne nagy baj de a fenekem alatti zsírpárna nagyon zavar... olyan mintha megváltoztatná az az alakját . Fogyózni nem szeretnék nem akarok vékonyabb lenni csak formálódni. Biotech usas tömegnövelő port igyak minden edzés után? (mindennap fél vagy háromnegyed órát edzek fenékre pihenővel az asztmám miatt, vannak súlyzós gyakorlatok is, másnap hasizomra ugyanennyit )Tanácstalan vagyok mit csináljak, ha ezt iszom akkor izmosodok edzéssel és fehérje dús étrenddel, ez is a lényeg mivel formásabb, kerekebb feneket szeretnék, de ezzel a hasamról és a fenekem alól lemegy a zsír?

2016. máj. 10. 18:38
 1/1 Cortez70 ***** válasza:

Nagyon nem vagy képben. Zsírt kalória mínuszban tudsz leadni. Tehát kellene szálkásító diéta. Nincs olyan, hogy innen vagy onnan menjen le. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét! Cukros tömegnövelőt meg minek iszogatnál?

Az étrended legyen rendben és edzés után max egy fehérjeturmix menjen, de az sem kell ha megvan szilárd kajából a napi beviteled.

Minden nap meg baromság egy izomcsoportra edzeni!

2016. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!