Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje, vagy tömegnövelőt...

Fehérje, vagy tömegnövelőt szedjek?

Figyelt kérdés
Most akarom elkezdeni az edzést, eddig mindenféle szer nélkül kondiztam, 1 éve abbahagytam, de elég rendszertelen volt, és semmit nem értem el. Ezért szeretném végre komolyan venni, és fejlődni, de ez az én testalkatom mellett elég nehéz, mivel nagyon lassan fejlődök, nem hízok kb egyáltalán, 57Kg, 18 éves vagyok, és elég vékony. Elsődleges célom az lenne hogy minél hamarabb izmosabb, legyen, és felszedjek pár kilót. (persze nem hasra meg zsírra gondoltam...) Erre a célra milyen összetételben, milyen adagolással és mit ajánlanátok?

2015. júl. 7. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Húst..
2015. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván eszem mellé húst, de az nem volt elég úgy vettem észre..
2015. júl. 7. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
hm.. hízni akarsz... és leírod hogy fehérjét vagy tömegnövelőt... szerintem elárultad a saját kérdéseddel hogy mit is kéne szedned...
2015. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tömegnövelőt
2015. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de sok helyen olvastam azt, hogy x gramm fehérjébe keverjek valamennyi tömegnövelőt és akkor az majd nagyon király lesz ennek van valóságalapja? és ha igen milyen arányban?
2015. júl. 7. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
inkább keress valami testépítő oldalt és nézd meg mit ajánlanak a kezdőknek.. nem vagy százas az tuti
2015. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőbe elvileg van fehérje is, szerintem inkább azt mondták, hogy vedd meg külön a fehérjét és hozzá szénhidrátot.
2015. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak nem értek hozzá egyáltalán :D de azért köszi
2015. júl. 7. 22:04
 9/12 anonim válasza:
Fehérje ! A tömegnövelőkben 10-30 % fehérje van kb. a többi szén-hidrátok és felszívódást segítő dolgok ! Fehérje turmixokban 70-80 % körül !Ha a Jumbo tömegnövelőn gondolkodsz , akkor hozzá tenném kicsit zsírosít !
2015. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Body builderen megtalálod az adagolásukat !
2015. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!