Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy haladtatok a fekvenyom...

Ti hogy haladtatok a fekvenyomással?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mitől van, hogy egyeseknek hihetetlen nagy ereje van a fekvenyomáshoz ? Ez mitől függ ?


Van egy arc a teremből ahova járok, eléggé gengszter arcnak néz ki, olyan ütőember féle.


A csávó küzdősportokban is jártas, szóval kell a lobbanékonyság meg minden.


140-150 kg-al nagyon lazán szériázik úgy 8-10 ismétlés.


Mitől függ a fekvenyomás ?

Sőt láttam elég vékony srácot, hogy 100 kg-al úgy szériázott, mint én 75-80 kg-al



2016. máj. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha valaki lazán belenyom 10-et 150kg-ba akkor az már nem natural :D
2016. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemis az a kérdés h naturál e, natúron én 130-ba nyomtam bele eddig 2 éve de 150-160 simán elérhető még 1 ismétlésre.
2016. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. "Mitől függ a fekvenyomás ? " ez is kérdés volt,hát annál a srácnál cucctól is függ, mert küzdősportol, szóval szálkásnak kell lennie azért valamilyen szinten, esélytelen, hogy 10-12%-os testzsírral bármilyen genetikával valaki 150-be lazán nyomjon 10-et,még ha össze szarja magát közbe akkor is kétséges.
2016. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sőt láttam elég vékony srácot, hogy 100 kg-al úgy szériázott, mint én 75-80 kg-al"


Ez történik, ha valaki étrend nélkül edz, nem tömegel fel, de viszonylag erős lesz.

2016. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem kudarc volt, de talán újra felépíthetem magam.
2018. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!