Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor melyik fekvenyomáss...

Most akkor melyik fekvenyomással fejlődtem jobban? Melyik adott nagyobb terhelést?

Figyelt kérdés

Az egyik nap megcsináltam 5 sorozatot 10-12 körüli ismétléssel. Az utolsó sorozatba már csak 6-ot bírtam.


Másik nap pedig lenyomtam 5 sorozatot kisebb súllyal 20 körüli ismétlésekkel. A végén itt is csak pár sorozatra voltam képes.


Melyik volt a hatásosabb? Utolsónál fáradtabban éreztem magam.


2015. máj. 28. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az első , de igazából egyénfüggő kinek melyik jön be. A másodiknál azért voltál fáradtabb, mert a magasabb ismétléstől jobban savasodsz. Érdemes lenne inkább úgy csinálni, hogy pár hónapig alacsony ismétléssel, utána pár hónapig magassal. Ez a hol így hol úgy dolog nem igazán célravezető.
2015. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!