Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeket lehet szedni együtt?

Ezeket lehet szedni együtt?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja járok edzeni, és most szeretnék majd elkezdeni fehérjét, vitamint, aminosavakat szedni. Kérdésem az, hogy lehet-e ezeket a készítményeket együtt szedni. Szeretnék vitaminokat, fehérjét, zabpehelylisztet és aminosavakat szedni. Ezt úgy csinálnám, hogy reggel bevenném a vitaminokat, majd napközben folyamatosan innám a fehérjét. Edzés közben az aminosavakat, edzés előtt a zabpehelylisztet innám vízzel hígítva. Az adagok azok megvannak testsúlynak megfelelően. Az alábbi termékekről lenne szó:

[link]

[link]

[link]

[link]

És a vitaminból napi 1 vagy 2 kapszulát szedjek?

Válaszokat előre köszönöm!



2016. máj. 12. 18:33
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Mehet minden. De nem kell folyamatosan proteint inni. Reggel és edzés után elég lesz, a többi fehérje meg menjen szilárd kajából. Aminosav nem kell, szálkásításkor van értelme erre költeni. Mega daily vitaminból kettő kellene naponta. + kell még mellé 1g C-vitamin, mert nem sok van benne és még kell kalcium, magnézium is. Na meg halolaj.
2016. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog szúrt szemet:


1. A fehérje nem kell folyamatosan! Cortez leírta, hogyan...

2. Zabpehelyliszt vízzel hígítva edzés előtt??? Inkább edzés után, és keverd a turmixba!

2016. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Azt elfelejtettem említeni, hogy az aminosavat pont a szálkásítás miatt vettem :)
2016. máj. 12. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szálkásítasz? Akkor a zabpehelylisztes turmixot felejtsd el! :D

Anélkül is elég nehéz a ch-t kordában tartani.

2016. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!