Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak hogy ne hízzak...

Mit csináljak hogy ne hízzak el nagyon a nyárra? (tömegelés)

Figyelt kérdés

Azt szeretnem kérdezni, hogy mit csináljak hogy ne jöjjön rám sok háj tömegelés közbe?Mivel közeleg a nyár, nem szeretném ha több felesleg lenne rajtam,de muszály tomegeljek,mert elég cingár gyerek vagyok.1-2 hete elkezdtem rendesen étrend szerint enni,és már kezd feljönni rám a háj.Mit csináljak hogy ne hízzak el nagyon a nyárra?

U.I. 16/F 68kg ectomorph


2016. máj. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem vagyok ektomorf kicsit sem, de még én se tudnék nagyon elhízni nyárig...

Szolid kalóriatöbblettel kell tömegelni, akkor nem reális, hogy sok zsír jön fel.

2016. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4g ch-ról indulhatsz. Ha nem jön az izom emelj. Zsír 1g, fele telítetlen. Fehérjéből 2g, ettől nem kell több. Kalóriát is nézd, legyél pluszban.
2016. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha zsírosodsz, napi 0,5 g/ttkg-mal csökkentesd a szénhidrát bevitelt. Ezt hetente ismételheted, ha szükség van rá, mindaddig, amíg fejlődsz, de nem zsírosodsz.
2016. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Vagy esetleg szimplán csak ne tömegelj, mert naturálon jelentős izom úgysem fog feljönni rövid időn belül, csak zsír. Egyébként milyen magas vagy?(Hány cm)
2016. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tömegelniegy naturálnak is kell, csak nem két hónapig, mint egy koxos manapság, hanem 1-2 évis is akár. Lassan, minőségi tömeget kell felépíteni.
2016. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ebben egyetértünk, csak sok kezdő félre érti a tömegelés fogalmát és elkezdi ész nélkül tömni magába a kaját, aztán meg csodálkozik, ha bezsírosodik.
2016. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kellett lepontozni amit írtam? Nem írtam semmi rosszat.
2016. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Kevés kalória plusszal kell tömegelni. Jól be kell lőni a ch-t. Ennyi. Amúgy muszáj, nem muszály!
2016. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!