Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi hozható naturálon?

Mennyi hozható naturálon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kíváncsi hogy helyes étrenddel kemény edzéssel és kitartással kb. menni hozható naturálon? Gondolok itt a kar méretre, mellbőségre, súlyra stb...

#szteroid #natural #lifenatural #doppingmentes
2016. máj. 13. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a genetikája,valaki koksz nélkül olyan formát hoz,mint egy koxos,de van amikor valaki koxol és sehogy sem néz ki,na jó ez nem csak genetika ha nem kaja,pihenés,edzés stb közrejátszik
2016. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

pont hogy ezeket nem lehet megmondani, mivel nyilván egy 160 centis embernek más a naturál határa méretekben mint 190, tovább az hogy valaki 80 kilo, nem mindegy, hogy hány %tzs... de ő pl naturál:


[link]

2016. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Cortez70 ***** válasza:
Genetikafüggő. Van aki elég jó, mint pl Illés Norbi és van aki kicsit kisebb, mint pl Nagy Fantomas Csaba. Utóbbi tuti naturál.
2016. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
4%
én azt nem értem, hogy ha valaki kirakja, hogy pl zyzz, vagy lazar angelov naturál-e, azt szét oltjátok, utána meg azt mondjátok hogy illés naturál... hát én már edzettem 4 teremben is több időt, de sosem láttam senkit, aki naturálként tényleg nagy és száraz lett vna
2016. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Cortez70 ***** válasza:
Herold, nem tudsz olvasni a sorok között. Nézd meg a kommentem ismét. Ne legyél kötekedő idióta megint.
2016. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy Illés Norbert naturál meg lifetime naturál de ez kicsit sántít nekem. Az utóbbi pedig szerintem is naturál de nem valami kecsegtető..
2016. máj. 13. 18:29
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
ez nem kötekedés, - de mit nem értek?
2016. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Cortez70 ***** válasza:
Írtam, hogy a Csaba tuti naturál. Norbira nem írtam. Most sem érted?
2016. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ennyi erővel én is mondhatnám, hogy nem érted amit irok. valamikor ha valaki száraz, már "tuti nem naturál" meg ennél jóval kisebb phisique srácokra azt mondják, hogy nem elérhető, akkor nagy csaba hogy az? meg pl lénárd lajos? főleg hogy ezek már mondhatni idős uriemberek. és én ezt most komolyan kérdezem, mivel én nem régóta edzek, és a konkrét naturál határral én sem vagyok tisztában.
2016. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
HeroldKA szerintem nem naturál emberkét küldtél
2016. máj. 13. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!