Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeg növeléshez milyen...

Izomtömeg növeléshez milyen táplálék kiegészítőt szednétek, ha csak egyet választhattok?

Figyelt kérdés

1: Tudom hülyeség, meg a legtöbb a kaján és az edzésen múlik nem ezek, de ha választhattok mit szedtek szívesen, mi vált eddig be a legjobban:


Protein?

L-Carnitine?

Kreatin?

BCAA?

Tömegnövelő?



2: Illetve egy második kérdés. Keményebb sportot űzök, és azt mondják hogy ügyes vagyok, de nem elég aggresszív, megéri tesztoszteron növelőt szedni?


2016. máj. 17. 19:26
 1/3 likebike ***** válasza:
Tömegnövelésnêl nem kell L-Carnitine,tömegnövelő árán inkább protein,kreatin meg pár hónap edzésmúlttal.Nem kell tesztoszteron növelőt szedned,minek??Én anélkül is fel tudom húzni magam.Max akkor szedj ha testépítő akarsz lenni de szerintem te nem akarsz az lenni.
2016. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt, csak azok nagy átverések és a "jók" túl drágák pl. MyoMax Hardcore.
2016. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CsakMester97 ***** válasza:
Vitamin csomag,amit nem lehet szilárd kajával helyettesíteni.
2016. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!